Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Při nehodě zranil dvě ženyDvaatřicetiletý muž z Kutnohorska projížděl v polovině listopadu loňského roku jako řidič nákladního automobilu Mercedes s návěsem Neratovicemi. Na křižovatce ulic Mládežnická a Kojetická nedal přednost v jízdě osobnímu automobilu Škoda Felicia, který řídila sedmdesátiletá žena z Prahy-venkov, společně s ní byla ve voze ještě o deset let starší spolujezdkyně. Následoval střet mezi přední částí nákladní soupravy a levým bokem Felicie, po kterém byl osobní automobil odhozen na nedaleko stojící automobil Škoda Fabia, který řídil dvaatřicetiletý muž.

Při nehodě došlo k těžkému zranění řidičky Felicie a k lehkému zranění její spolujezdkyně. Řidiči nákladního vozu a Fabie vyvázli bez zranění. Na vozidlech byla způsobena škoda ve výši zhruba 110 000,-Kč. Alkohol byl u účastníků nehody vyloučen.

Dne 9. února 2011 zahájil policejní komisař trestní stíhání řidiče nákladní soupravy pro trestný čin těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do čtyř let nebo peněžitý trest.Zpravodajství