Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Dopravní nehoda u LhotyDne 11. února 2011 došlo krátce před desátou hodinou dopolední v katastru obce Borek na Mělnicku k dopravní nehodě mezi motorovým vozidlem Honda CR-V, které řídil devětapadesátiletý muž z Mělnicka, motorovým vozidlem Fiat Bravo, který řídil jednašedesátiletý muž a motorovým vozidlem Škoda Felicia, který řídila třicetiletá žena. Společně s ní ve voze byly ještě dvě děti ve věku  tři a pět let.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič Hondy jel po silnici II. třídy ve směru od Staré Boleslavi na Mělník. Před ním jelo ve stejném směru vozidlo Fiat. Řidič Fiatu chtěl v katastru obce Borek se svým vozem odbočit vlevo mimo hlavní komunikaci, tak zapnul ukazatele směru jízdy a začal přibrzďovat. Řidič Hondy se v tento okamžik pravděpodobně řádně nevěnoval řízení a jeho manévr přehlédl. Když si všiml odbočujícího vozu, bylo již pozdě. Sice se snažil prudce brzdit a strhl řízení vozu vpravo, ale střetu mezi přední částí svého vozu a zadní částí Fiatu již nedokázal zabránit. Po tomto nárazu byl Fiat odmrštěn do protisměru, kde právě projížděla řidička Felicie. Došlo k čelní srážce mezi vozy.

Po nehodě byla celá osádka Felicie převezena do nemocnice k ošetření. Do dnešního dne však nebyl policistům oznámen vznik žádného zranění souvisejícího s vyšetřovanou nehodou. Alkohol byl u účastníků na místě vyloučen dechovou zkouškou. Na vozidlech vznikla škoda, která byla předběžně odhadnuta na 400 000,-Kč. Nehodu nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství