Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Polední jídelní lístky opět v provozu (experimentálně): melnicek.cz/jidelni-listky

Bomba v Tescu

Tak jsem chtěl koupit dnes 14. 2. na Valentýna manželce v Tescu něco pěkného a po poledni byla v Tescu hlášena bomba. Ve 13:00 už jste neměli šanci se do Tesca dostat (páska obehnaná kolem Tesca a hromada prodejců venku na cigaretě). Policisté sice nic o bombě neříkali, ale od zaměstnanců Tesca nebylo těžké informace získat. Policista mi jen řekl, že se dnes už Tesco neotevře.

 

Šel jsem tedy do Kauflandu, kde neměli na Valentýna nic. Ani jahody, poslední dvě červené růže a nějaké valentýnské balíčky, olejíšky do vody, v pěkné vázičce sůl do vody nebo plyšáci - nic!
 Kaufland asi Valentýna nedrží.

 

Takže bych chtěl "poděkovat" tomu plantážníkovi, který nahlásil bombu v Tescu, že mi pěkně pokazil Valentýna. Děcka mají na Mělníku prázdniny, tak se nudí a volají na tísňové linky, anebo možná propuštěný nespokojený zaměstnanec? Kdo ví...

 

Kdyby měl někdo nové info, tak písněte Smiling

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Neprodaný Valentýn


Dneska bylo celé Tesco vzhůru nohama ze včerejšího bombového zastrašování. U každé kasy se o tom bavili a fronty byly dlouhé pomalu až k masu. Docela šok ale zažily především neprodané květiny. U každé kasy (a že jich je tam požehnaně) se nacházely neprodané květiny a to jak samostatné růže, tak celé pugety. Samozřejmě slevněné. Puget z 80 Kč na 40 Kč a růže ze 40 Kč na 20 Kč. Lidi kupovali pugety a růže jako blázni, bohužel věřím tomu, že ty stovky kytic se prostě neprodají a Tesco je bude musel zvadlé vyhodit. To samé jahody. Koše jahod, které měly patřit o Valentýna do šampaňského. Sice slevněné, ale pomalu je nikdo nekupoval. A valentýnské bomboniéry nebo Mozartovy koule - nic se nekupovalo, všude toho tucty.


A teď paradox. Ač se Tesco připravilo na Valentýna co že týče květin a jahod + bomboniér dokonale, tak totálně skrachovalo a nic se neprodalo, zatímco Kaufland, kde neměli ani ty blbé jahody, dvě poslední uschlé růže a z bomboniér pomalu nic, tak to neprodělalo ani korunu. Lidi nakonec díky zavřenému Tescu brali růže v květináči za 100.- a kupovali drahé bomboniéry Lindt za 120 jen aby své miláčky potěšili. A pohled na paní, co stahuje v Tescu z prodeje stohy Valentýnských přání mě málem rozbrečel.

A za to vše může jeden falešný poplach :-/

2.2 neprodáno?


V Lidlu hlášená bomba nebyla a taky tam měli hromady valentýnských růží, dnes za 9,90Kč.
Třeba je to ještě i trochu jinak.

2.2.1 Bomba Tesco


Tak se podržte , teď mi říkala kolegyně z práce, že včera opět nahlásili bombu v Tescu,ale tentokrát po zavíračce,zas tam byly policejní manévry. Už aby ty vtipálky policie dopadla a dala jim tučnou pokutu a hlavně dala zaplatit zbytečné výjezdy.

2.1 Cestou z práce


... včera rovnou do Kaufáče a spokojenost jako vždy. Slečna z oddělení květin je totiž vždy příjemná, ochotná a to si člověk pamatuje Eye-wink.

Obrázek uživatele malý princ

2.1.1 Zajímavý odkaz


2.1.1.1 Odkaz


... možná zajímavý, ale nějak jsem nepochopil, proč jsi ho vložil zrovna pod můj příspěvek. Jinak jsem chtěl jen říci, že jsem vůbec nečekal, už to měli připravené a prodává tam schopná žába. Čili, docela dobrý typ, ne Eye-wink ?

Obrázek uživatele malý princ

2.1.1.1.1 Voda


Promiň, že jsem se trefil zrovna pod Tvůj odkaz. Spíše to byla reakce na celou tu diskuzi o tom, kde koupit nějakou kytičku k Valentýnu - tak jsem si vzpoměl na tento článek, který jsem nedávno četl.

2.1.1.1.1.1 RE: voda


V pořádku, ono to má totiž oboje poněkud neznatelný, ale přece jen odlišný význam. Když to napíšeš nahoru, jako nový komentář, tak je to jako zajímavost, či jakási všeobená výzva všem. Když to napíšeš tak, jak jsi napsal, tak to působí spíše jako kritika mého činu zástupcem nějakého ekologického hnutí, například. Potom musím říci, že nemohu za to, že ženy mají velmi rády květiny, že existují tradice, a že je ruka trhu taková, jaká je.

Jednou jsem v jednom cizím deníku pochválil z turistického hlediska bezvadnou novou atrakci a místo poděkování jsem byl obviněn z toho, že jsem normální místní tajný agent z řad radnice, který okecává nedokonalou rádobyslavnou stavbu. Takže si musí občas lidé něco vysvětlit a i tak se stane, že Tě druhý nemusí, nebo dokonce nechce pochopit. Díky za reakci a přeji Ti pěkný večer Eye-wink Smiling .

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 není tu jen Tesco a Kaufland


A navíc: v Kauflandu je přece květinářství ... Z Tesca je to navíc skoro blíž do centra, kde je dárkových obchodů a květinářství ještě víc.. Myslím, že ti nic nebránilo zakoupit něco hezkého ve městě (obchody s dárky paní Dětinské v obchoďáku nebo na horním náměstí, Karavana v Jarošovce, několik drogérií, květinářství je na spodním i horním náměstí, též papírnictví,  hračkářství apod..). Výběr je v těch krámech asi stejnej, jako v tom Tescu.

Za informace o bombě ale díky. Snad to byl opravdu jen planý poplach..

1.1 Zvyk je zvyk


Já jsem aleprostě zvyklý na Tesco. Tam mi skáčou body na kartu a už jsem dostal dvě poukázky. Navíc kousek od Tesca je MHD. Před Kauflandem také jezdí MHD. Navíc člověk tam má všechno po ruce a to v obou marketech. Plácat se nahoru do města je docela zdržení. Navíc nemám rád, když na mě někdo v těch malých obchůdkách hned vybafne, co si přeju. Rád koukám, rád si vybírám sám. A jak v Tescu, tak v Kauflandu jsem vždycky sehnal, co jsem potřeboval. Navíc v Tescu si mohu vsyadit ve Fortuně nebo si dát u číňanů oběd. Je vše po ruce.

1.1.1 Mě teda taky vadí že


Mě teda taky vadí že vlezu ve městě do krámu a prodavačka hned co chci a když jí řeknu že se jen dívám tak na mě kouká jak na zloděje. To dneska nemohu jít do krámu a hledat inspiraci co koupím? To je nějaký zločin? V krámě si to ošahám, prohlédnu, přečtu a když chci tak se zeptám a ne aby na mě někdo skákal a vnucoval.....omlouvám se slušným prodejcům v centru.

1.1.1.1 Osahání...


Přesně tak... Nejvíc mě dostala jedna paní, která mi řekla, že mám dřevěného panáčka položit, když si nejsem jistý, že si ho koupím. Prostě já si musím vě+c osahat, prohlédnout si ji, osahat, podívat se ze spodu, kdo je výrobce popř. si přečíst například spotřebu nebo výkon energie apod. V marketech nikoho nezajímá, na co sahám, jak to obracím apod. Ale v malém krámku hned paní: Chcete to ukázat nebo chcete poradit? Ale já chci zkoumat sám. Pak mě fascinují obchody, kde je skoro u každého výrobku napsáno NESAHAT nebo pokud si chcete výrobek prohlédnout, kontaktujte prodejce. A docela mě šokuje naštvaný obličej paní, když si nic nekoupím a odejdu. To i když řeknu, že je mi triko malé, vázička se mi designově nelíbí nebo knížka není obrázková  paní se omluvím, že skutečně nic nechci, tak na mě hodí ten pohrdavý pohled jako: Tak co si sem jako lezl a otravoval... Já vím, že si to třeba každá paní nemyslí, ale mě přijde, že ano. V marketech nikoho neurazím, nezklamu... Prostě se mi nelíbí, položím a jdu dál...