Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc


V polovině října roku 2010, bylo v katastru obce Byšice, v lesním porostu nalezeno lidské tělo, které bylo již ve značném stádiu rozkladu. Díky tomu nebylo možné lékařem na místě určit věk, pohlaví ani příčinu úmrtí. Vyšetřovatelé ze služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru PČR Mělník ve spolupráci s odborníky z řad antropologie a toxikologie zahájili šetření a řadu náročných zkoumání.

V následujících týdnech bylo kriminalisty zjištěno, že se jedná o muže, ve věku okolo  čtyřiceti let. Odborníky byla zhotovena co nejvěrnější podobizna zemřelého. Policisté pátrali mezi hledanými a pohřešovanými osobami, spolupracovali s případnými svědky. To všechno však nepřineslo žádné výsledky, které by vedly k ztotožnění mrtvého muže.

Proto se nyní obracejí na širokou veřejnost o pomoc při určení totožnosti nalezeného muže a přikládají k žádosti jeho pravděpodobnou podobiznu. Zároveň upozorňují na markant v obličeji muže, které by si případní svědci mohli všimnout. Neznámý měl na levé straně obličeje deformovanou kost nad okem a tato mu snižovala vidění.

Policisté věří, že se najdou svědci, kteří na obrázku poznají pro ně zatím neznámého muže, který se mohl od loňského léta do poloviny října pohybovat u Byšic, Vysoké Libně nebo v jejich okolí. Jakékoliv informace vyšetřovatelé z Územního odboru PČR Mělník přivítají na tel.: 974 876 619 nebo na linku 974 876 101.

 Zpravodajství