https://www.traditionrolex.com/7

 Našli jsme kočičku | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Našli jsme kočičku

Dne 24.02.2011 jsme v pozdních večerních hodinách našli v ulici Havlíčkova kočičku. Je zvyklá na lidi přítulná a vychovaná, věk odhadem okolo jednoho roku. Majitel, nebo zájemce nechť se ozve na telefon.

 

PřílohaVelikost
IMAG0182.jpg1.37 MB
Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Já myslím, že tahle


Já myslím, že tahle kočička patří někomu v okolí kulturáku a Havlíčkovo ulice, už jsem jí tu viděla běhat několikrát. Zkuste se poptat nebo vyvěsit letáky.

1.1 kočička


Já jsem tuto kočičku viděla včera pod nemocnicí, než jsem jí ulovila tak zaběhla pod auta...kdyby se nenašel majitel tak bych se jí ujala.

1.1.2 Majitel nikde


Takže uplynulo pár dní a majitel stále nikde, mám strach aby kočička netrpěla. Byla byste tedy tak hodnán a ujala se jí?? 

1.1.1 kočička


Dobrý den, jelikož u nás kočička nemohla zůstat z psích důvodů tak jsme ji dali do mělnického útulku a po městě vyvěsili letáky s fotkou a kontaktem. Pokud se někdo do pár dnů neozve tak kontaktujte mělnický útulek. Budu zde dávat informace o tom jestli se někdo ozval, pokud se někdo neozve byl bych velice vděčný kdybyste si ji vzala, je dobře vychovaná a velice velice přítulná. Když sme ji našli byla hodně vyhladovělá a vyprahlá tzn. že běhala venku delší dobu. 

1.1.1.1 kočička


Kočičku jsem v minulém týdnu vyzvedla v útulku a máme jí doma. Daří se jí dobře a je to šílená závislačka na lidech, nechápu proč se o ní její majitel (kterého nepochybně měla) nepřihlásil.

1.1.1.1.1 kocicka


To je super, jsme moc radi ze to takhle dopadlo. Dekujeme.


https://www.traditionrolex.com/7