https://www.traditionrolex.com/7

 Kniha poukázek | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Kniha poukázek

SPONZOROVANÝ ČLÁNEK / INZERCE

Určitě se Vám to už někdy přihodilo.  Řítíte se ulicí, spěcháte, nestíháte, spíš běžíte a přestává Vám vadit i to jak asi trapně vypadáte při téhle běhochůzi v botech s vysokým podpatkem. Myslíte si, že běžíte tak rychle, že i sebemenším zrychlením byste překročili rychlost zvuku a přitom běžíte tak ladně a vypadáte tak sexy. Opak je však pravdou.
Takže se takhle řítíte ulicí, nestíháte, šetříte každou  vteřinu a v tom spatříte, že naproti Vám, v dálce, uprostřed chodníku stojí jakási zavalitá postava, která pookřeje když Vás uvidí, jako by na Vás čekala. Je to kdosi, kdo má dost kilo nadváhu a proti kterému by byla prasata transportována na jatka jen anorektickými  vychrtlíky. Onen muž s tváří podobnou výše zmíněnému zvířeti, má opocené čelo,  laciné kalhoty s vytahanými koleny, nedůkladně vyžehlenou košili a kravatu, která nezažila období kdy byla moderní a když ano, bylo to tehdy, kdy se narodil otec tohoto postávajícího člověka. Tak tím vším vyzbrojený člověk nemůže být nikým jiným než tím, kdo mě bude chtít zdržovat a bude se všemožně snažit, abych nepřišla včas, říkala jsem si.  
Bude to pouliční prodavač, který mě bude přesvědčovat o dokonalosti svého produktu. A taky že jo!
„Dobrý den!“ vyštěkla na mě dost hlasitě až neurvale prasečí hlavička.
Nereagovala jsem a snažila se to obrovské tělo obejít, ale byl dost zkušený, využíval svých obrovských rozměrů  ke stylu takzvanému „zabarikádování všech únikových východů a postupného masírování“. Poskakovala jsem ze strany na stranu a snažila se mu z oněch spárů vymanit. Připadala jsem si bezmocná, obtloustlý muž neustále mluvil něco naučeného a na různých školeních určitě do dokonalosti vypilovaného, ale nevnímala jsem ho, ani jsem nechtěla. Nakonec se mi slušným blafákovým manévrem, který sem tam používám na košíkové, podařilo onoho pouličního prodejce zmást, zaváhal, a tím mi uvolnil cestu a já se opět vydala ke svému cíli. Ale náš hlavní hrdina se nevzdával, vypadalo to, že je vylepšeným modelem českého Jamese Bonda. Nějakým pohybem, který lze jen těžko popsat, se ocitl vedle mě a stále mi něco říkal, jeho řeč nebyla už tak dokonalá a souvislá. Sotva totiž popadal dech, funěl jako rozzuřený býk a potil se jak finišující olympijský vítěz v maratónu. Svůj hendikep v mluvení doháněl tím, že mi před obličejem začal mávat jakousi oranžovou brožurou. Jak já tyhle lidi nemám ráda, spíš je nesnáším, něco zaručeně skvělého člověku nutí, je mi trapně za ně, nesnáším pouliční prodejce a i kdyby mi nabízeli zlatou cihlu za korunu, stejně bych ji nekoupila, navíc jsem skoro alergická na takovéhle vepří typy. Daleko intenzivněji mi začal mávat oranžovou brožurou před obličejem, jakoby mě spíš tou publikací chtěl praštit, než že by mě ji ukazoval.

A tak jsem se seznámila, spíš mě byla nenásilně násilnou formou představena KNIHA POUKÁZEK. A však i přesto přezevše jsem ráda, že jsem tohoto muže potkala. Co to vlastně Kniha Poukázek je? Proč z toho mám takovou radost a cítím povinnost se s Vámi o tom podělit? Kniha Poukázek obsahuje 19 poukazů, z toho třináct do restaurací, z těch mělnických například Vinný dvůr, Hestia, hotel Jaro, čínská restaurace U Zámku, z těch neratovických restaurace Mexikano, Drak, Marten a v těhle všech restauracích a řadě dalších máte s Knihou Poukázek druhé jídlo zdarma, pak v Knize naleznete další poukazy na využití volného času, z těch atraktivnějších můžu jmenovat rodinné vstupné na letní koupaliště nebo do plaveckého bazénu zdarma. A když budu matematicky počítat, že průměrná cena jídel ve zmíněných restauracích je od 100-250Kč a na rodinném vstupném rovněž můžu ušetřit dost peněz, tak touhle rovnicí se mi potvrzuje to, co otiskli vydavatelé této knihy na titulní straně, že s Knihou Poukázek můžete ušetřit 2500Kč. Mě osobně se investice do Knihy Poukázek vrátila po použití prvního poukazu ve výše zmíněné restauraci, druhý den jsme si vyrazili s manželem a dcerou na koupaliště a měla jsem výborný pocit z ušetřených peněz. Teď mám v Knize Poukázek ještě dalších 17 poukazů, na jejich využití mám dost času, platnost  končí totiž až posledního července příštího roku. Naštěstí Kniha Poukázek je k dostání ve většině trafik na Mělníku a v Neratovicích , nebo na internetu, takže nemusím hledat onoho  …… muže, abych si mohla pořídit další kus. Nyní mám o starost méně s vymýšlením dárků, protože když alespoň z poloviny udělá radost darovanému tak jako mě, tak myslím, že bude nadšen víc než z nějakého nevhodného daru nedaru. Kamarádky jsem pozvala do kavárny City kafe na náměstí Míru, mimo jiné skvělá kavárna, kde jsem díky Knize Poukázek měla slevu 50% na celkový účet pro čtyři osoby a všechny kamarádky do jedné si druhý den Knihu Poukázek pořídily, umějí totiž počítat a vědí, že se jim to vyplatí.  Teď jsou stejně nadšené jako já.

Všichni, včetně mě, se báli, že přijdou do nějaké restaurace a tam na ně budou koukat jako na podvodníky, že to celé je nějaký podvod, ale naštěstí se mé obavy nepotvrdily a všude kde jsem Knihu Poukázek předložila, sem neměla nejmenší problém s uplatněním slevy. Takže teď  se držím hesla, které je dominantou titulní strany, UŽÍVEJTE SI ZA PŮLKU, já to tak dělám a je to skvělý pocit. Doporučuji.

Bližší info naleznete na www.knihapoukazek.czSponzorované články

https://www.traditionrolex.com/7