Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Dopravní nehoda se zraněnímDne 4. března 2011 došlo po jednadvacáté hodině na silnici II. třídy, v katastru obce Borek na Mělnicku,  k dopravní nehodě osobního motorového vozidla Renault 19, který řídil jednadvacetiletý muž z Nymburska. Společně s ním jela ve voze dvaadvacetiletá žena a další osmnáctiletý spolujezdec.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič jel s vozem ve směru od Brandýsa nad Labem k obci Borek. Při průjezdu pravotočivé zatáčky pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky, vyjel s automobilem vlevo mimo komunikaci do silničního příkopu. Zde se následně automobil několikrát převrátil přes střechu a skončil nakonec opět na kolech. Během vyšetřování případu na místě policisté nenalezli žádné brzdné ani smykové stopy.

Při nehodě došlo k blíže nezjištěnému zranění spolujedoucí ženy, která byla z místa převezena k dalšímu ošetření do nemocnice. Ostatní účastnící zraněni nebyli. Alkohol byl na místě vyloučen orientační dechovou zkouškou. Na vozidle byla způsobena škoda ve výši zhruba 20 000,- Kč. Věc nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.