Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Krádež historických motocyklůNeznámý pachatel v době od 7. do 8. března 2011, na Mělníku, v ulici Truhlářská, poškodil zámek u vrat na pozemeku domu, kam následně vnikl. Poté poškodil zámek na vstupních dveří do dalšího objektu na pozemku a z jeho prostor poté odcizil pět kusů motocyklů, kdy se jednalo o veterány.  Čtyřicetiletý majitel odcizených strojů si škodu vyčíslil na částku cca 80.000,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení PČR na Mělníku případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže, za který případnému pachateli hrozí trest dle zákona v rozpětí jednoho roku až pěti let.

Policisté dále žádají veřejnost, zda mají jakékoliv informace k uvedenému případu, které by vedly k dopadení pachatele či nalezení motocyklů, aby tyto předali na linku 974 876 700 (OOP PČR Mělník) nebo na linku 974 876 101. Policisté děkují za případnou pomoc.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Těžko se takový


Těžko se takový případ vyřeší, když veřejnost- zejména nadšenci veteránů neznají seznam motocyklů o které se jedná, nejlépe s fotkama a s výrobníma číslama.