Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Oheň byl jeho „drogou“Dne 11. března letošního roku, zahájil policejní komisař z oddělení obecné kriminality, z Územního odboru PČR Mělník, trestní stíhání třiadvacetiletého muže z Mělnicka, pro přečin poškození cizí věci. Mladík si dne 12. března 2011, usnesení osobně převzal.

V polovině ledna letošního roku, došlo v katastru obce Netřeba, asi 500 metrů od samotné obce,  k zapálení stohu slámy, který byl dlouhý 40 metrů a jeho šíře byla pět metrů. Stoh sahal až do výšky čtyř metrů. Věc na místě prošetřovali policisté z obvodního oddělení PČR Vojkovice. Ti na základě šetření a výslechů svědků  zjistili, že se činu dopustil třiadvacetiletý muž z Mělnicka. Věc si následně převzali kriminalisté. Poškozená společnost si škodu na spáleném stohu vyčíslila na částku 300.000,- Kč.

Kriminalisté v průběhu dalšího šetření zjistili, že muž byl v minulosti již jednou za uvedený skutek stíhaný a potrestaný. Mladíka však trest nepoučil a v páchání tohoto zločinu pokračoval. Dle zákona mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.Zpravodajství