Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Humus v kauflandu!!!!

Dneska jsem byla na nákupu v kauflandu a byla jsem zděšená když jsem vybírala balenej salám, tak jsem nevěřila vlastním očím když jsem toto viděla v regálu. Chci říct žě datum spotrěby bylo až 06.2011!!!!! Co si o tom myslíte? Máte taky takovou zkušenost jako jsem dneska měla já????

PřílohaVelikost
20032011709.jpg522.04 KB
Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 pozor!!!


To je ušlechtilá plíseň Smiling

3 mě se málem


stalo, že jsem si tam taky takhle podobný balení koupil, ale přecijen se mi nezdála ta "barva", až při bližším prozkoumání jsem si všiml proříznutého obalu uprostřed balení, pravděpodobně totiž někdo z těch co doplňují zboží velkou krabici rozříznul technickým nožem a vzal to rovnou i s tím salámem, tudíž i kdyby byla spotřeba ok, salámek už byl pistáciový... takže jediná rada je... na vše pozor Eye-wink případně je myslím v kauflandu rovnou za pokladnami lékarna, tak to pojistěte projímadýlkem, příp. slivovičkou Smiling

2 Nedávno jsem kupoval


Nedávno jsem kupoval párky v Kauflandu, ale u pultu, ten den jsme je doma snědli a nastaly neskutečné žaludeční potíže. Takže při výběru to chce opravdu dávat pozor. Je to hnus co si prodejci dovolí.

1 Kaufland - nekonečná spotřeba


Vážená paní, do Kauflandu už většinou salámy chodí takové, že je na nich sice nálepka s datem spotřeby, ale je to nálepka npová... Prostě vyrobí salám a mají ho na firmě na skladě a čekají, až Kaufland doprodá ten starý. Bohužel tento italský salám je drahý, takže ho Kaufland prodává jen stěží. A když ho Kaufland c doprodá a chce nový, tak v té firmě si řeknou: Sakra, ten salám, co chceme poslat do Kauflandu, bude procházet už za tři měsíce. Dáme tam novou nálepku a šup - už se vesele přelepuje. Anebo sál Kaufland na jejich výrobcích Best Farm přelepují data spotřeby. Dělá se to všude - humus!!!