Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Dopravní nehoda se zraněnímDne 20. března 2011 došlo po šestnácté hodině na silnici II. třídy, v katastru obce Nová Ves na Mělnicku k dopravní nehodě motocyklu Kawasaki 800, který řídil sedmadvacetiletý muž z Kralupska.

K nehodě došlo tak, že řidič jel na motocyklu po komunikaci ve směru od obce Ledčice k obci Nová Ves. Při průjezdu levotočivé zatáčky pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky, vyjel z komunikace na pravou krajnici, přes travnatý pás s motocyklem pokračoval do pole a zde havaroval.

Při havárii došlo k blíže nezjištěnému zranění řidiče, který byl následně letecky převezen do nemocnice. Na motocyklu byla způsobena škoda ve výši cca 30 000,- Kč. Během vyšetřování události se řidič podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila naměřenou pozitivní hodnotou 2,65 promile alkoholu v dechu. Policistům nepředložil žádné osobní doklady, ani doklady potřebné k řízení motorového vozidla. Bylo zjištěno, že muž má blokaci řidičského průkazu, jelikož dosáhl hranice dvanácti trestných bodů za dopravní přestupky. Motocykl,  na kterém havaroval nebyl registrován a byl opatřen pouze převozními značkami.

Okolnosti nehody nadále šetří mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství