Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Recidivista skončil ve výkonu trestuPětatřicetiletý muž z Mělnicka dne 26. března 2011, v obchodním domě na Mělníku, ulice Vodárenská uložil do nákupního košíku drogistické zboží a oděvy. Poté se odebral do zkušební kabinky, kde z drogistického zboží odstranil nezjištěným způsobem elektronické zabezpečení. Následně oděvy vrátil zpět na stojan a s ostatním zbožím v tašce prošel za pokladní zónu bez zaplacení.

Zde byl však zadržen ostrahou obchodu, která si všimla jeho podezřelého chování. Hodnota odcizeného zboží byla vyčíslena na částku cca 1 800,-Kč. Zadrženého muže si převzali policisté z místního obvodního oddělení Policie ČR, kteří v rámci šetření případu zjistili, že muž byl za obdobnou trestnou činnost odsouzen soudem začátkem letošního roku k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v délce dvanácti měsíců.

Zadržený muž je podezřelý z trestného činu krádeže, za který je možno uložit v tomto případě trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let.  Dne 28. března 2011 byl policisty na základě rozhodnutí soudu  eskortován do výkonu trestu.Zpravodajství