Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník má své vlastní internetové stránky

Strážníci Městské policie Mělník spustili 1.dubna své vlastní internetové stránky, kde prezentují svoji činnost. Na  http://www.mpmelnik.cz/ občané najdou aktuální případy, které strážníci řešili, akce prevence kriminality, rozdělení města na úseky, rady pro občany, informace o kamerovém systému či užitečné odkazy na zákony i důležitá telefonní čísla.

Ladislav Hošmánek, ředitel MP MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Nové webové stránky.


Nové webové stránky hodnotím velmi pozitivně. Dobrá myšlenka a skvělý nápad. Webové stránky MP jsou přehledné a hlavně srozumitelné klikání a odkazy.

 

Hodně úspěchů při doplňování nových informací přeje Dušana

 

3 Dobrý


 

Tento krok je dobrý  i když se stejně najdou lidičky co je stejně nic neuspokojí. Jsou takový jako šmoula Mrzout  - "nemám rád". Práce MP Mělník si velice vážím a rozhodně bych tuto práci nedělal ani za zlaté prase. Hlavně proto co se dneska děje, morálka žádná, všichni chytří a vymahatelnost práva hodně malá. Takže přeji hodně úspěchů a mnoho zdaru. Jinak ty fotečky strážníků bych tám opravdu nedával, myslím, že to nejsou politici a spíše by toho mohl někdo zneužívat.  

Vencos

3.1 fotky strážníků


Ohledně fotek strážníků se toho mluví celkem dost i na radnici. Já bych je zveřejnil. Přeci jen každý občan pak bude konkrétně vědět pod čí rajón spadá jeho bydliště, na koho se obrátit v případě, že bude cokoliv potřebovat, prostě bude znát "svého" strážníka, který pro ně přestane být anonymní. A především, obličeje lidí si pamatujeme více než jména. Koneckonců je stejně potkáváme po městě, řada z nás je pozná i když jsou v civilu, jen se jich nikdo neptá na jméno (max. na číslo při průšvihu Smiling) . Také mám zkušenost, že jim pár lidí chtělo poděkovat za pomoc, ale když neví, jak se ten strážník jmenoval, těžko ho pak identifikují. Na zneužití vizuálu nic nevidím, spíš bude záležet na ochotě jednotlivých strážníků nechat se zvěčnit. 

P.V.

Obrázek uživatele steny

3.1.6 někteří


někteří lidé chtějí poděkovat ale na druhé straně tu jsou i lidé kteří by se mohli chtít mstít, takže já být na jejich místě určitě bych fotku nechtěl, pokud někdo chce děkovat má k dispozici číslo na ústřednu, to jest můj názor na věc

3.1.6.1 MP Litoměřice - www


pro příklad: http://policie.litomerice.cz/index/Community%20Policing/Okrsky/a_stred/straznik.htm ...po dotazu na ohlasy mi bylo sděleno, že se nesetkali s žádným problémem o kterém se tu potenciálně píše. Ba naopak... tak nevím. Každopádně městská policie v Litoměřicích má, dle mého mínění vzorové stránky, ze kterých bychom so mohli vzít příklad (http://policie.litomerice.cz/index/MP_LTM.htm)

3.1.6.1.2 S tím příkladem


S tím příkladem vzorových stránek bych si nebyl jistý. Ten design je hodně zastaralý, chce mi skoro říct že až strašný. Smiling

3.1.6.1.2.1 Myslel jsem informačně...


Myslel jsem informačně... Eye-wink

3.1.6.1.1 Příklad


Když už mluvíte o příkladu, doufám, že jste si vzal i příklad z fungování Radnice v Litoměřicích.

3.1.6.1.1.1 Máte s tím nějakou


Máte s tím nějakou zkušenost? Moc nevím, co si konkrétně mám představit.

3.1.6.1.1.1.1 :-)


Třeba podporu sportu (konkrétně hokeje)...

3.1.5 Dotaz na p. Volfa


Dobrý den p. Volf

Vzpoměl jsem si, že před časem jsem Vás informoval a dal námět na šetření. Týkalo se to uměle vytvořeného místa sekretářky u p. místostarosty. Já jen, že to není spravedlivé k propouštěným zaměstnacům, tedy těm co to hrozí. Co jste tedy v této věci podnikl????

3.1.5.1 odpověď


Dobrý den, nevím sice, jestli právě nelezu do kompetencí tiskové mluvčí úřadu, nicméně... Po mém dotazu se má prý věc následovně:

Dříve byla starostovi a místostarostovi k dispozici jedna sekretářka, která svůj úvazek dělila mezi ně. V současné chvíli má starosta sekretářku, která pracuje půl úvazku pro něj a na půl zajišťuje agendu odboru životního prostředí, kde do voleb s dr. Mikešem působila a kde ji nikdo nenahradil. Ohledně p. Neumanna, má prý k dispozici sekretářku, která pracuje půl úvazku pro úřad místostarosty a půl pro kancelář vedení úřadu (tajemník). Nejde prý tedy o zvyšování počtu zaměstnanců, ale jejich reorganizaci (přesun chcete-li). Pokud potřebujete vědět více, musíte se zeptat přímo buď p. starosty nebo kancelář vedení úřadu, nerad bych mluvil za ně. Od toho má přeci uřad tiskovou mluvčí. Osobně si ale myslím, že si dr. Mikeš chtěl ponechat člověka, na kterého je zvyklý, kdo rozumí své práci, zvládá ji dobře na dvou místech a může mu důvěřovat. Pokud by měla být tato sekretářka k dispozici i místostarostovi, těžko by zvládla zároveň odbor životního prostředí. To mi zní celkem logicky. Řešení tedy, zdá se, souvisí s celkovou, proklamovanou restrukturalizací a reorganizací úřadu. Toliko, co vím.

s přáním hezkého večera

P.V.

3.1.5.1.1 :-)


To je moc hezký příklad manažerských schopností obou pánů. Když to naroubuju na sebe, mám pod sebou vedoucího servisu a vedoucího prodejny. Takže vedoucího servisu nechám napůl uklízet a vedoucího prodejny pověřím vedením půlky servisu. A aby to zvládal, přidám mu na půl úvazku uklízečku... Takhle my to tady řídíme... Smiling

3.1.4 Dotaz na p. Volfa


Pane Volf

Jak dopadl můj návět, který jsem Vám před časem psal a to ohledně nově zřízeného místa sekretářky u p. místostarosty?????. Velice děkuji za info.

3.1.3 Fotky zaměstnanců


Myslím si, že kdybych byl strážník, tak bych se zveřejněním fotek nesouhlasil. Jedině, kdyby byly fotky zveřejněny všech zaměstnanců MěÚ Mělník. Myslím si, že by to veřejnost ocenila vědět např. jak vypadá řed. TS nebo kdo pracuje na přestukové komisi.

2 :-)


Oceňuji tento krok jako vstřícnost a jsem rád že to MP udělala. Jen mi trochu vadí že u jednotlivých úseků nevidím fotografie strážníků.

1 Dobrý


Dobrý krok!