Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Násilí a výtržnictví nezůstane bez trestu


Dne 19. února letošního roku neznámí pachatelé napadli devětadvacetiletého muže v nočním podniku, v Neratovicích, ulice Masarykova. Muži se podařilo během útoku z podniku utéct. Nedaleko však upadl, byl agresory dostižen a fyzicky napaden. Přitom mu pachatelé způsobili zranění dolních a horních končetin a hlavy.

Policisté z obvodního oddělení Policie ČR Neratovice, kteří případ vyšetřovali jako podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví sdělili dne 7. dubna letošního roku podezření z obou uvedených  činů dvojici mužů z Mělnicka ve věku jednadvacet a sedmadvacet let. Za uvedené skutky je v jejich případě možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta. Trestní stíhání je nadále vedeno na svobodě.

Hlídka městských strážníků kontrolovala dne 7. dubna 2011 ve večerních hodinách na nádraží ČD v Kralupech nad Vltavou osmadvacetiletého muže z Mělnicka. Tento však odmítl strážníkům svou totožnost prokázat a slovně je napadl. Jeho vulgární chování ke strážníkům pokračovalo i po příjezdu hlídky policistů z místního obvodního oddělení Policie ČR.

Muž byl policisty převezen na policejní služebnu a zde mu bylo sděleno podezření z trestného činu výtržnictví, , za který je možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství