Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Občanské sdružení Babylon - Máme pro Vás otevřeno

Občanské sdružení Babylon působí ve městě se svými službami, zejména pro rodiny s dětmi, děti a mládež, již řadu let. Zabýváme se otázkami využití volného času dětí a mládeže a provozujeme nízkoprahové zařízení Kontakt.

V současné době jsme byli úspěšní ve své snaze zajistit si finanční prostředky na poskytování a rozvoj svých služeb tak, aby bylo možné garantovat dlouhodobě jejich fungování pro občany. Na období od února 2011 do prosince 2013 jsme získali veřejnou zakázku Středočeského kraje -"Individuální projekt Základní síť sociálních služeb ve Středočeském kraji- Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež ".

Nízkoprahový klub Kontakt je jednou ze sociálních služeb nabízených naším občanským sdružením pro děti a mládež ve městě. Pracujeme s dětmi ve věku 6 - 15 let, které mohou využít v rámci sociálních služeb doučování učiva základní školy, mohou se s našimi pracovníky poradit v případě řešení obtížných životních situací, včetně odborného psychologického poradenství nebo zprostředkování kontaktu na jiné odborné pracoviště. Z pohledu využívání volného času jim nabízíme možnost zahrát si stolní fotbálek, šipky, různé stolní hry, ale i práci na počítačích, internetu, výtvarné a sportovní akce.

Pro mládež a dospívající ve věku 15 – 26 let je nabídka služeb připravena v oblasti sportu a trávení volného času (florbal, paintbal, herní konzole, kulečník, stolní tenis, apod.). V oblasti poradenství jim naši odborní pracovníci pomohou řešit problémy s obtížnými životními situacemi, do kterých se mohou dostat.   

Nízkoprahový klub Kontakt najdete v Mělníku, ulice Pivovarská 3021 (přízemí panelového domu) a více si o nás můžete přečíst i na našich webových stránkách www.babylon.webz.cz, kde naleznete aktuální informace.

Pokud nás navštívíte, můžete každé pondělí od 13 do 15 hodin využít doučování. Naši hernu se vším co nabízí můžete využít každé pondělí  od 15 do 18 hodin, dále v úterý od 13 do 18 hodin a v pátek od 15 do 19 hodin.

Na výše uvedené adrese jsme pro Vás dne 06. 05. 2011 od 15 do 19 hodin připravili Den otevřených dveří, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se naší činnosti.

Věříme, že Vám máme co nabídnout a rádi Vás přivítáme. Uvítáme i Vaše návrhy, kterými bychom  obohatili náš program.Město - z radnice