Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Mělník má v začínající plavební sezóně co nabídnout

Labská plavební společnost pro plavební sezonu 2011 připravila řadu novinek ,které  jistě poskytnou mnoho důvodů k radosti řadě cestovatelů, turistů, občanů Mělníka i okolí. Slavnostní zahájení sezóny se uskuteční 30.dubna ve 13:00 hodin plavbou z Mělníka  do Obříství, kdy se zájemci svezou zdarma.

Velkou novinkou letošní sezony budou prodloužené plavby přes Roudnici nad Labem až do Litoměřic a zpět s možností přestupu na další loď s konečným přístavem v Ústí nad Labem. Takto oproti loňské sezoně upravená lodní linka nabídne těm, kteří znají Litoměřice, delší časový prostor  k prohlídce Roudnice nad Labem.

Velkým oživením lodních výletů bude nově otevřená pravidelná linka Kly – Obříství –Neratovice – Brandýs n./L.  s možností další okružní plavby až do Staré Boleslavi. Tipem na krátký rodinný výlet nabízející  aktivní formu zábavy je   plavba do Zelčína a zpět  s možností využít jízdní kolo jako alternativu k plavbě lodí  jedním směrem. Malé cestovatele zabaví návštěva zooparku v mezičase pravidelné lodní zastávky.

Pro skutečné cestovatele bude v letošní sezóně otevřena  lodní linka po trase plavby historicky prvního českého parníku Bohemia z Obříství, Mělníka přes Ústí nad Labem a Děčín až do Drážďan. Tato plavba se  setkává s velkým zájmem z řad firem a organizací. 

V nabídce letošní sezóny zůstanou i oblíbené výlety lodí z Mělníka do Prahy do zoologické zahrady a bez povšimnutí jistě nezůstane nabídka tanečních večerů za doprovodu kubánské kapely spojená s výukou latinsko-amerických tanců podbarvených západem  slunce  horkých srpnových nocí.  K tomu nabídneme pirátskou diskotéku  a  klasický hudební večer na lodi.

Labská plavební společnost ,s.r.o.Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Plavba


No je to skandál...

2 V roce 2012 nemá Labská plavební Mělníku co nabídnout...


Dnes máme 10.5.2012 a na stránkách Labské plavební společnosti nebyl jízdní řád pro Mělník nalezen...ani mě to u této společnosti nepřekvapuje...Nejspíš pro tento rok nemá co Labská plavební společnost Mělníku nabídnout. Škoda jen, že na Mělníku nejezdí loď od společnosti Labská paroplavba, jelikož komunikace a vstřícnost je úplně o něčem jiném...