https://www.traditionrolex.com/7

 Nová restaurace | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nová restaurace

Dnes jsme zavítali do restaurace Paganini na starém autobusáku, která byla nedávno znovu-otevřena a musím říct, že nás velmi mile překvapila. Byli jsme tam sice sami, což nám ovšem nevadilo, aspoň tam nikdo nekouřil (nekuřácká je pouze ve všední dny v době obědů).

Obsluha velmi příjemná, jídlo výborné, ceny víc než přijatelné (aspoň podle mě, ale je fakt, že jsem spíš zvyklá na pražské ceny, tyhle jsou oproti nim tak poloviční), tiramisu bylo naservírované přímo luxusně, presso výborný. Takže můžu vřele doporučit. Jen se obávám toho, aby to nedopadlo jako už tolikrát - poprvé skvělý a pak se to zhoršuje.

Ale každopádně je dobře, že je na Mělníku zase zajímavá restaurace (ostatní prominou, ale nikde mě to dosud nenadchlo, asi proto, že jsem nekuřák a navíc vegetarián, což je dost problém - ono vybírat si ze smaženého sýra, smaženého hermelínu, smažených žampiónů a vrcholu českých možností - brokolice se sýrem není moc zábavný). Svého času byla skvělá restaurace ve Vinném dvoře, pán tam vařil tak jako trochu francouzskou kuchyni a bylo to fakt špičkový, navíc uvnitř nekuřácké. Ale dlouho jsme se netěšili, protože to bylo na průměrného mělnického občana asi příliš, takže to zavřel a odešel vařit do zámku v Liblicích, a teď je Vinný dvůr... takový, jaký je.

I tady nám číšník říkal, že nakoupili damaškový ubrusy, ale museli je dát pryč, protože to na lidi působilo moc nóbl a zalekli se. Hodně jídel je přitom pod stovku, což mi moc nepřijde, a aby někomu vadilo hezké prostředí? Nechápu. Tak snad jim to vydrží a neudělají z toho další béčkovou vývařovnu, aby se uživili.

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Restaurace u sv. Václava


Tak jsem zase jednou zavítala do restaurace a nedá mi to, abych se nepodělila o zážitek. Tentokrát to bylo k Václavovi a jakožto vegetariánku mě potěšilo, že výběr se obejde bez obligátního smažáku, navíc ony lichotivé recenze v časopisech, kterými se restaurace chlubí, mě dost nalákaly. Ovšem...

Dala jsem si"zeleninu pečenou v papilotě" a očekávala, že to bude taková klasika jako papriky, lilek apod., jak to bylo u grilované zeleniny v Paganini a jak to bývá ostatně i v jiných restauracích. Chtěla jsem se na složení zeptat číšníka, ale ten zjevně nevěděl, která bije, takže když se vytasil s tím, že tam bude asi okurka (pečená?), raději jsem ho přerušila a prostě to objednala.

No, z čerstvé zeleniny tam byla jen sporadicky rajčata a to v takových prapodivných kusech, že to vypadalo spíš jako zbytky, jinak celé jídlo spočívalo v zelenině mražené: mrkev, fazolky, kukuřice (tu nesnáším) a nějak se tam zatoulaly 2 kousky brokolice, též mražené. Je jasný, že o pečené zelenině tudíž nemohla být řeč, jak se vše rozmrazilo, pustilo to leda vodu, ve které se to udusilo a hlavně to v ní stále plavalo. K tomu skoro bez soli a jako vrchol vysoké gastronomie tam prdli asi tři čtverečky hermelínu, který se k tomu teda fakt nehodil.

Jedním slovem byl to fujtajbl, který jsem částečně snědla jen proto, že jsem slušně vychovaná a nemám hroší kůži. A těch 125 Kč mi šlo hodně těžko z peněženky. Ostatně před pár lety v zámecké restauraci to dopadlo taky zle, zelenina (samozřejmě opět ona oblíbená mražená směs) na kusu asi listového těsta, které bylo tak nasáklé tukem, že z toho skoro kapal, zrovna moc královsky nechutnala.

Asi bych mohla být zvyklá, že čeští kuchaři prostě z ničeho jiného než z masa vařit neumějí a že kdo nejí maso, musí být potrestán. Ale stejně mě to vždycky znovu vytočí a půl roku zas nikam nejdu. A všem, co píší recenze na restaurace, bych doporučila zkoušet nikoli speciality podniku, u kterých lze předpokládat, že si na nich dají v kuchyni záležet, nýbrž obyčejná jídla, pak se asi pozná, jaká je opravdu úroveň kulinářského umu.

(Abych byla spravedlivá a úplná, masoví spolustolovníci byli spokojeni, Caesar salát hodnocen špatně.)

4.1 :-)


On problém spočívá patrně v tom, že nakupovat denně čerstvé suroviny a strávit tím celé dopoledne pány restauratéry asi nebaví...

4.1.1 Ale u nás denně


Ale u nás denně čerstvé nakupujeme:-)

4.1.1.1 Tak to vás


Tak to vás šlechtí. Smiling

3 Paganini


Dobrý den, moc děkujeme za dobré hodnocení.

Ano je to tak, zeleninu na talíř nedáváme.

Začínali jsme jako nekuřácká restaurace, bohužel návštěvnost byla nulová - všichni chtěli kouřit, tak jsme se přizpůsobili. Ubrusy jsme také sundali:-(

Naštěstí máme kvalitní vzduchotechniku a tak, když v restauraci kouří více lidí najednou, není to problém a člověk nesedí v zakouřené místnosti.

Jsme nekuřáci také.

Snažíme se zákazníkům vyhovět ve všem, tak jestli máte nějaké nápady týkající se jídla na polední menu nebo našich pravidelných víkendových akcí, budeme jen rádi. Restauraci děláme pro vás:-)

S pozdravem Ristorante Paganini

Obrázek uživatele Alexander Klimeš

3.1 Cituji: Začínali jsme


Cituji: Začínali jsme jako nekuřácká restaurace, bohužel návštěvnost byla nulová - všichni chtěli kouřit, tak jsme se přizpůsobili.

 

Tomu nevěřím. Restaurace Autocamp je nekuřácká. I mimo sezonu. Oproti Vám je mimo centrum, v podstatě je to díra po granátu. Nekouří se tam ani v zimě. A podívejte se, kolik tam jezdí lidí na obědy.

Suma sumárum - já to hodnotím jako Vaši pohodlnost.

  • Neudělali jste z nekouření svou přednost, takže Vaši potenciální klienti sednou do auta, a jedou do Campu /mám kancelář 50m od Vaší restaurace/.
  • Neprojevili jste dostatek odvahy a vůle držet se zvoleného - jak mám uvěřit, že udržíte proklamovanou kvalitu?

Neberte to prosím, jako snahu Vás stírat, ale jako reflexi, že Vaše rozhodnutí by mohlo být takto vykládáno.

Jinak, já osobně mám velký problém jít do restaurace, kde mají WC s vozíčkářským symbolem, ale není používáno, protože je za třemi schody, takže tam mají uklízečky komoru. Měl jsem tu na návštěvě kamarada s vozíkem a hanbou jsem se propadal, nevím tedy, jestli už jej máte přístupný.

To už je lepší žádné WC pro "disabled" spoluobčany neinzerovat.

Ale slibuji, že k Vám zase na zkoušku zajdu.

 

Příležitostný "pub smoker" Klimeš

3.1.1 Dobrý den, reagujeme na


Dobrý den,

reagujeme na problém toalet pro vozíčkáře - restauraci máme v nájmu.  Tato toaleta je v majetku hotelu. Samotné nás to zarazilo - "disabled" a vedou k němu schody??? Bohužel je to tak a mi s tím nic dělat nemůžeme, je to propaganda hotelu. Samozřejmě, pokud si dotyčný bude přát, rádi mu do těch schodů pomůžeme. Chápeme, že to nemusí být pro dotyčného příjemné, ale aspoň takto se to snažíme "odčinit". Komora pro uklízečky se nachází již jinde, aspoň něco se nám povedlo:-)

Ad nekouření - dělali jsme si průzkum - nekuřáckou restauraci by tu uvítala většina, ale skutečnost byla jiná. Nechápali jsme, co vede maminky, rodiny atd k tomu, že sedí ve vedlejším podniku, mají u stolu zaparkované kočárky a nevadí jim, že jejich miminkům jde kouř přímo do obličeje:-( U nás bylo prázdno. Zkusili jsme teda kuřáckou restauraci a ejhle, návštěvnost se zvedla. Přes obědy se ale u nás striktně nekouří!!!!!

Děkujeme za připomínky a postřehy. Rádi vás zase v naší restauraci přivítáme.

Ristorante Paganini

2 Demagnet


Magneta si nevšímej.


BTW, mně u Růzhy chutná.

2.2 " Lahůdky " Hrůza ?


To raději umřu hlady.Koupil jsem si tam jednou "tatarský biftek" a po rozbalení o ochutnání jsem to raději hodil kočkám.Přál bych Vám vidět ten jejich výraz.A to nemluvím o špekáčcích " z masa " , které po přiložení k ohni , po chvilce vzplanou jasným plamenem.Brrrrrrrrr.

2.1 A tady někdo psal o


A tady někdo psal o lahůdkách či jídelně u Růzhy?

1 Hned po přečtení to na


Hned po přečtení to na mě působilo jako PR. pamatujete když se otevíral American? Ty sem dali dost podobný začátek. Když jsem se koukl na autora tak od toho upouštím. Přesto tam vidím samá pozitiva a žádná negativa. Tak se zeptám?

 

Když si objednám steak s přílohou, dostanu k tomu navíc půl kila zeleniny jak je u nás zvykem, nebo pouze co jsem si objednal? Díky za info nerad mám talíř zasypanej okurkou a salátem natrhaným do sosu.

1.2 No jo


No jo, pravdu máš, 'sem si to po sobě přečetla, a působí to na mě taky jako PR... Smiling

1.2.1 V pohodě. Nemyslím to ve


V pohodě. Nemyslím to ve zlém. Prostě říkám co si myslím. samozřejmě vím že zrovna vy zde dikutujete poměrně často tak čekat nějakou nekalost je hloupé z mé strany Smiling

 

Za tu zeleninu jsem štastný. Nechápu proč se v tomhle státě ten zvyk drží. Mě to připomíná okurek k řízku ve školní jídelně. Jen k tomu Vináči. Já když jdu na jídlo v centru tak často právě tam. Ano oni zrovna mají ty hloupé oblohy včetně pomarenče u rajčete a papriky ale je tam hezky, klid a obsluha funguje. Třeba dole u Rudy je taky dobré jídlo ale obsluha na náhodné hosty co nepřijedou vozem zrovna příjemná není.

No a kouření. Já jezdím 3x týdně na oběd do Mexu. Mám to pár metrů a nemusím hledat parkování. Jídlo nic moc. Polívky dávaj kýbl ale mají hotovky za pár kaček a smí se tam kouřit. Přesto je tam přes oběd poměrně dostl lidí.

On je trend všechno dělat nekuřácký. Nejsem proti. Ve vináči je taky jeden sklep nekuřácký. Klidně tam zajdu a jdu si jednou za hodinku na pět minut ven. Ale ona ta cigaretka po jídle je prostě dobrá. Doufám že se nedožiju toho že bude všude zákaz kouření a já si budu moci bezpečně zakouřit snad jen doma či někde v lese.

1.2.1.1 ...


No musím přiznat, že já cigarety těžce nesnáším. Dnes jsme měli štěstí, ale klidně tam mohli být lidi a kouřit a pak bych tady žádný "PR" nepsala, bo bychom tam vůbec nevlezli.

A ještě jedno negativum mě napadlo: dala jsem si česnekovou bagetku - byla dobrá, ale manžel se mi pak do večera obloukem vyhýbal.

1.1 Není to PR


Fakt to není reklama, taky jsem váhala, než jsem to sem dala. A taky jak jsem psala, mám dost zkušeností, že když se nám někde dost líbilo, příště už to mělo mouchy a nakonec se to úplně zvrtlo, třeba Mexx u Mountfieldu, tak je dobře možný, že příště už to ani tady nebude tak skvělý.

Nicméně dnes se nám tam fakt líbilo.

A k tomu stejku, manžel si objednal, tuším že s pepřem, k tomu opečené brambory, a na talíři kromě toho nebyl ani prd zeleniny, až mi to přišlo divný, ale on byl tak spokojený.


https://www.traditionrolex.com/7