Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Uzavírka v Liběchově

Dle rozhodnutí Odboru dopravy KÚ Středočeského kraje bude od 2.5. do 22.5.2011 úplně uzavřena silnice č. I/9 v Liběchově – v úseku staničení 31,100 km – 31,550 km. Objízdná trasa vede po značené objízdné trase : Mělník, Spomyšl, Vliněves, Dolní Beřkovice, Křivenice, Horní Počaply, Hněvice, Štětí, Počeplice, Liběchov.Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Kdo se chce dostat na


Kdo se chce dostat na Mělník jde to objet přes Rymáň vyjedete na Chlomku

1 To teda koukám...kde


To teda koukám...kde přesně bude ta uzavírka?

1.1 no , uzavírka bude v Liběchově


někde u té benzinky co je po levé straně od Mělníka. A pokud Tě trápí ta  objížďka přes Spomyšl ,tak  za mých mladých časů se na vojně říkalo : " naokolo bližšie " :-)  . Třeba se někdo z pánů na kraji tímto nechal inspirovat , nebo absolutně neví , kde leží Spomyšl a Liběchov.

1.1.1 Jasan,Spomyšl


Jasan,Spomyšl neřeším,to bylo asi zpestření pro turisty...Smiling

Spíš mě zarazilo že nikde o tom nebyla ani zmínka,ani na stránkách Liběchova.Ani nejsou (nebo aspoň kolem 15 hodiny ještě nebyly) vyznačeny pořádně objížďky a značení.Odpoledne jsem se celkem pohyboval na trase Mělník - Vehlovice a tolik otáčejících se a zmatených aut jsem už dloho neviděl.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.1.1 objížďka


A přitom už v pátek visely objížďkové jízdní řády. Možná to z kraje někomu nahlásili (autobusové firmě) a někomu ne (firmě od dopravního značení).