Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Celostátně hledaný muž měl na svědomí vloupání do vozidlaDne 29. dubna 2011, v ranních hodinách, kontrolovala policejní hlídka na Mělníku, ulice Bezručova osobní motorové vozidlo Renault Clio, které řídil čtyřiapadesátiletý muž z Prahy. Lustrací bylo zjištěno, že se jedná o osobu v celostátním pátrání, na kterou byl vydán soudem v Praze souhlas se zadržením. Muž byl následně policisty eskortován na místní policejní služebnu.

Policisté navíc na místě zjistili, že se ve vozidle nachází větší množství pracovního nářadí  ( el.  bruska, pila, vrtačka atd.). Nářadí pocházelo z vozidla Toyota Land Cruiser, do které se muž vloupal v nočních hodinách předcházejícího dne na Mělníku, ulice Sportovní, kde byl vůz zaparkován. Tímto jednáním způsobil majiteli Toyoty škodu ve výši zhruba 34 000,- Kč.

Policisté muži sdělili podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci, za které je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta. Po úkonech provedených v souvislosti se soudním souhlasem se zadržením byl muž propuštěn. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství