Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nalezené peníze se vrátily majiteli, Pálení listí obtěžovalo

Nalezené peníze se vrátily majiteli

V úterý 12.9. se v 8:10 hodin se na služebnu MP dostavil mělnický občan z Macharovy ulice, který odevzdal operátorce MP finanční hotovost ve výši 700Kč (1x 500,-Kč a 1x 200,-Kč)., kterou nalezl volně pohozenou v ul.Na Vyhlídce.

Ve 12:32 hodin se na služebnu MP dostavil 19letý student mělnické zahradnické školy, který se dotazoval, zda někdo náhodou neodevzdal na služebnu MP finanční hotovost.

Uvedl, že dnes ráno peníze ztratil někde v prostoru za kostelem sv.Petra a Pavla a šlo o 700,-Kč. Po nezbytných úkonech mu byly peníze vráceny. Ani nemohl uvěřit, že opravdu ty peníze někdo odevzdal, měl nevýslovnou radost, cestou ze služebny radostí poskakoval po chodníku. Byly to peníze, které měl na celý týden na stravování. Moc děkoval poctivému nálezci i strážníkům.

Pálení listí obtěžovalo

V úterý dopoledne oznámil mělnický občan, že v ul.Dobrovského dochází pravidelně k pálení listí v zahrádkách. Kouř obtěžuje obyvatele ulice. Hlídka muže, který zde listí pálil poučila, jak postupovat a na koho se obrátit , pokud bude chtít v budoucnu pálit na své zahradě listí, klestí nebo dřevo. Muž se omluvil a oheň uhasil.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice