Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Policisté vyšetřují případ vloupání do vozidlaZatím neznámý pachatel se dne 10. května letošního roku mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou vloupal do motorového vozidla Ford Transit, které bylo v té době odstaveno v Liběchově, ulice V. Levého.

Pachatel u vozidla poškodil boční okénko a následně z vozu odcizil pracovní zařízení pro zemní práce ( výstavbu kanalizace), čímž poškozené firmě způsobil celkovou škodu ve výši zhruba 173 500,- Kč. Policisté z obvodního oddělení Policie ČR Horní Počaply případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže.

V rámci prvotního šetření se policistům podařilo zjistit, že se na místě v době spáchání činu mělo pohybovat malé bílé dodávkové vozidlo, pravděpodobně Opel Combo, nezjištěné registrační značky. Policisté by touto cestou chtěli požádat případné svědky, aby informace k případu, nebo k vozidlu spatřenému v okolí místa činu předali na Obvodní oddělení Policie ČR Horní Počaply, tel. 974 876 760, nebo na linku 158. Takto získané informace mohou napomoci k rychlému dopadení pachatele a jeho potrestání.Zpravodajství