Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Další vloupání do vozidlaNeznámý pachatel dne 18. května 2011, během poledne, poškodil skleněnou výplň levých předních dveří u osobního automobilu Škoda Scout, které stálo v katastru obce Lhota, na parkovišti u místního jezera. Pachatel následně vzniklým otvorem vnikl do vozidla a zde odmontoval autorádio i s navigací a dále z vnitřní strany levých předních dveří odtrhl ovládací panel k elektrickým oknům a tento poškodil. Svým chováním tak sedmačtyřicetiletému muži z Prahy – východ vznikla škoda ve výši 62.000,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení v Kostelci nad Labem případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže, kdy za tento lze uložit trest odnětí svobody až na dvě léta.

Dále policisté žádají veřejnost, zda se někdo v uvedenou dobu nacházel poblíž parkoviště u jezera a viděl zde pohybovat se podezřelé osoby či má jakékoliv poznatky k případu, aby tyto poskytl na linku 974 876 720.

 

Nakonec by policisté z Územního odboru PČR Mělník chtěli upozornit a varovat veřejnost, aby si na svá vozidla dávali větší opatrnost, pokud možno nenechávali zde nic, co by mohlo lákat k odcizení. Během těchto dnů a další budou již vbrzku následovat, vyšplhají teploty vyloženě již k letním a lákají k opalování a koupání právě v takovýchto jezerech, nádržích, rybníků a dalších přírodních scenérií. Parkoviště proto bývají mnohdy plná, nepřehledná a v místech, kde není možné mít vozidlo tzv. na očích. Proto pozor na nenechavce, ať se po příjemně stráveném dnu nevracíte k vykradenému vozidlu.    Zpravodajství