Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

UKRADENÝ KŮŃ - viděn na Mělníku na Vrázovce

V úterý 31.5. byl z Přívor z ohrady ukraden kůň, hnědá klisna Orida. Naposledy byla spatřena, jak ji silnější Rom vede přes starý most směrem z Mělníka. Klisna je čipovaná. (na fotografii vlevo)

Prosíme o jakékoliv informace všechny svědky na tel. 605 116 309.

Informaci vedoucí k nalezení čeká velká odměna.

Děkujeme!!

PřílohaVelikost
orida.JPG68.84 KB
Pokec, jen tak, drby předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Klisna se dnes, v sobotu


Klisna se dnes, v sobotu ve 20 hodin, našla!!

Pásla se v Beřkovicích na poli a je už v pořádku doma. Aktivita všech pátračů pravděpodobně pachatele vyděsila, tak se jí takto "zbavil".

MAJITEL MOC DĚKUJE všem, kdo informaci pomáhali šířit!!!!

Obrázek uživatele Kajik

3 UPOZORNĚNÍ REDAKCE SERVERU!!!


Dva poslední příspěvky uživatele jesamine byly odstraněny redakcí, protože obsahovaly projevy rasové nesnášenlivosti a hanlivé výrazy, což odporuje podmínkám použití služeb portálu Mělníček.cz.

Pište prosím slušně, nemáme nic proti jakýmkoliv názorům (i negativním), které neodporují zákonům ČR a slušnému chování.

Děkujeme za pochopení.


Za redakci Jan Král

3.1 No nechci posuzovat zda to


No nechci posuzovat zda to sem patřilo či nikoliv. Na druhou stranu to že napíšu že jsem rasista přece ničemu neodporuje ne? 

 

Myslím že uživatel napsal jen to s čím spousta jiných pouze tiše souhlasí. Ale záleží na redakci jak se k tomu postaví.

Obrázek uživatele Kajik

3.1.1 RE: No nechci posuzovat zda to


Kvůli tomu jsem to samozřejmě nemazal. Jde o to, že u obou příspěvků se vyskytly známé výrazy typu: "č***ý s**ně" a "všechny bych je postřílel" apod.

Tohle opravdu nelze tolerovat. Když pomineme morální či etickou část (kterou se neodvažuji posuzovat, každý má svou hranici jinde), tak bohužel ta legislativní je jasná. Něco jinýho je to napsat někam do e-mailu nebo říct kamarádovi v hospodě, ale do veřejného fóra nelze, zvlášť když odpovědnost nakonec stejně nese provozovatel.

---Doufej v nejlepší, získej ještě lepší!---

3.1.1.2 :-/


Já s tímhle tvrdě nesouhlasím. Ty příspěvky tady měly zůstat s komentářem redakce. To že je někdo smaže totiž vede přesně k tomu co se tady děje. Dnes nemáme nikde možnost takové názory otevřeně prezentovat a taky nemáme šanci šanci na ně reagovat! Zákony v téhle zemi nás nutí zavírat oči před terorem ze strany cikánů (úmyslně nepíšu Romů, protože v češtině to vždycky byli cikáni). Nesmíme zjišťovat kolik jich je v base, nesmíme zjišťovat kolik jich nechodí do školy, kolik jich nepracuje... Nesmíme otevřeně říkat co si o nich myslíme a výsledkem je další prohlubování našeho "rasismu"´. Ten rasismus je v uvozovkách opět úmyslně, protože to co se tady děje není rasismus. Nám nevadí že je někdo černý, žlutý, zelený, nebo Eskymák. Nám vadí uřvaní, nepřizpůsobiví, nepracující, špinaví, nájem neplatící, kradoucí sousedi. A dokud nebudeme otevřeně mluvit o tom co je špatně, nedokážeme to změnit...

3.1.1.2.2 Čop


Ty bys chtěl bejt politik? Takhle? Občas tě vídám a počítej s tím, že budeš bitej ty z***e!

3.1.1.2.2.3 :-)


Pouštěj hrůzu na ty tvoje patnáctiletý kamarády s kšiltovkou nakřivo. Ty tě možná budou brát vážně, klaune :-)

3.1.1.2.2.3.1 + Magnet


Bude mi 33...za mě se rovnalo, že cikán - zvláštní škola (automaticky) Co řeknete na tohle?

3.1.1.2.2.3.1.1 Nevím co bylo za vás.


Nevím co bylo za vás. Ale na to že jste o deset let starší než já, zde vystupujete jak kdyby jste do této školy taky chodil.

 

Dnes cikáni dělaj vysoké školy a není na tom nic divného. To že já v mém věku zde občas vystupuji jako debil je sice úsměvné ale k pochopení. To že zude úplně stejné a možná i hůř vystupujete vy, je už pouze k pláči Laughing out loud

3.1.1.2.2.2 Tak vyhrožování je


Tak vyhrožování je něco co by mělo bejt smazáno mnohem dřív než vyjadřování rasově nesnášenlivých názorů. Nebo si to redakce nemyslí?

Obrázek uživatele raist

3.1.1.2.2.2.2 re: Tak vyhrožování je


Na tom je názorně vidět co dělají zveřejněné vulgarismy apod. s další diskuzí - lákají podobně se vyjadřující individua a diskuze přestane být diskuzí (viz. např. předvolební doba minulý rok - žumpa).

Neměli by si vyhrožování vyřídit mezi sebou? 
Každopádně nepopírám, že je to hnus a zbytečnost, která tu otravuje nejen zainteresované uživatele a tak se o tom poradíme, leč portál to neohrožuje tolik jako předchozí téma.
 

3.1.1.2.2.2.2.1 Ty promiň


nemůžeš za to. Nejsem individum jen nenávidím rasismus a fašismus a ještě si bohužel moc dobře pamatuju i na Mělníku party pochodujících fašos...a nechci!

3.1.1.2.2.2.2.1.1 Raději budu mít za sousedy


deset fašo**ů než Ty čtyři  hnědočechy , nebo kolik jich vůbec bydlí v 1+0  ,nade mnou...bor**l od rána do večera a kydž si jdeš stěžovat ,tak Tě pronajimatel bytu ještě napadne ,aby jsi přestal otravovat jeho podnájemníky ... stěžoval jsem si na družstvu , městu i na městské policii a výsledek je obrovská 0 ..pak se nediv , že lidi vemou zákon do svých rukou a hledají pomoc jinde , jelikož náš " pravní " systém chrání spíše tuto privilegovanou skupinu a obyčejný člověk je jim totálně u zadečku

3.1.1.2.2.2.1 Magnet


Na to si přišel jak?

3.1.1.2.2.2.1.1 ak že slušnost se


ak že slušnost se tu vytrácí. On má nějakej názor který je všeobecným míněním oprávněný. ty máš svůj. Ale má smysl si tu vyhrožovat?

 

Mám kamarády romy, spolužáky romy a kolegy taky. Spousta romů dneska zastává vysoké funkce. Rozhodně se nepovažuji za nějakého megarasistu ale považuji se za rasistu vůči každému kdo okrádá, lže a nebo vykořistujě tenhle stát. bez ohledu an barvu či vyznání.

 

Ale NIKDY bych tu nenapsal nic co by mohl někdo jinej považovat za výhružky či hloupé rasistické kecy. Lidi prostě dneska nechjtěji tolerovat jiné názory a kultury.

 

PS: Nevím co romové daly našemu státu a národu ale vím že když se umí chovat tak jak to dnešní společnost vyžaduje tak jsou to super lidi za které bych dal i ruku od ohně!!!

3.1.1.2.2.2.1.1.1 RR


V jednom příspěvku si dokážeš neuvěřitelně odporovat...word out!

3.1.1.2.2.2.1.1.1.1 Já si neodporuji. Já


Já si neodporuji. Já tvrdím že je jedno jakou má kdo barvu ale jak se chová. Kolik kolik romů ted maká na prkovišti Kauflandu. kdo z nás by tu práci dělal že? Jsou to naprosto slušní lidé. Bohužel jich je prostě stále minimum oproti těm neslušným.

 

Tot můj názor a ty sním klidně nesouhlas. Mě je to celkem jedno.

Obrázek uživatele steny

3.1.1.2.2.1 ale


ty si byl asi málo bitej když si byl malej

Obrázek uživatele raist

3.1.1.2.1 :-\


Nesouhlasit s tim smazanim muzes, ale to je asi tak vsechno co muzes, jelikoz si souhlasil s pravidly.

Kazdopadne ja ti rozumim + souhlasim s tvym nazorem, ze by se temto problem mel resit jinak nez zakazy, lec vulgarity sem opravdu nepatri. Ty patri do zaplivany hospody, kde se jimi stejne nic nevyresi.

3.1.1.1 Jasně o tom není


Jasně o tom není žádná. Přeci jen by ale asi stačilo místo těch výrazů dát do příspěvku hvězdičky a je po problému. No pevně věřím že už bude na dlouho klid tak je to vlastně jedno.

 

Hezký den Smiling

2 :-)


Rasisto!!! Smiling

1.1 yslíš že chudák


yslíš že chudák koník ještě není v salámu? Sad

1.1.1 :-(jj u nich by se nebylo


:-(jj u nich by se nebylo cemu divit, doufejme ze neni.Snad se najde