Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Slevy dorazily i do našeho města Mělničáci!

PLACENÁ INZERCE

Vážení návštěvníci musíme Vás informovat, že v současné době přišel trend i do našeho města Mělník.
A o jaký trend se jedná? Jedná se o hromadné nakupování přes slevový server. Jako první na Mělníku nabízí tuto možnost web www.slevopedie.cz , který ve spolupráci s mělnickou kavárnou Želví Doupě připravil historicky první akci.

Navštivte nejdřív www.slevopedie.cz a kupte si kupon s možností odběru 1 x sachr dort, 1 x Latté s příchutí (jahody, čokolády, zázvoru nebo karamelu) a 1x rajec (perlivý, jemně perlivý či neperlivý) to vše by za normálních okolností stálo 96Kč, ale dnes to stojí pouze 72Kč. Zakoupením kuponu získáte mnohem víc, protože za skvělou cenu navštívíte příjemnou kavárnu, ve které se každý bude cítit jako doma. Kavárna je vhodná pro rodiny s dětmi, zamilované páry, seniory nebo pro partičku, která si chce ještě více zpříjemnit letní dny pohodovým posezením. Na webu www.slevopedie.cz budou uveřejněny později další a další akce ve Vašem městě a širém okolí.

Váháte a nevíte jak koupit kupon na www.slevopedie.cz ? Není to žádná věda. Vyberte si slevu, klikněte na „KOUPIT“ a zašlete peníze na účet, který Vám přijde e-mailem. Po odeslání peněz dostanete elektronický kupon s unikátním kodem a na základě tohoto kuponu dostanete v kavárně výše zminovanou kombinaci. Jak jednoduché, že? Důležité je, že u každé akce je nastaven minimální počet kuponů, které se musí prodat, aby akce byla aktivována. Vezměte tedy svoje kamarády a kupte si společně kupon všichni si pak užijete skvělé odpoledne v příjemné kavárně. Nezapomente, že akce je časově omezená tak neváhejte a objednávejte.

Těšíme se na Vaši návštěvu kavárna Želví Doupě & Slevopedie.cz

Kupony objednávejte zde!

Více informací o kavárně Želví Doupě!

Přidejte se k nám na Facebooku!Sponzorované články

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Martin Hajn

1 SLEVOPEDIE


POSLEDNÍCH PÁR HODIN MŮŽETE KUPOVAT KUPONY DO SKVĚLÉ KAVÁRNY ŽELVÍ DOUPĚ!!!!

 

http://www.slevopedie.cz/cs/melnik/