Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Majitel přišel o cenné věci


Neznámý pachatel dne 8. června 2011, v odpoledních hodinách,  v obci Malý Újezd, poškodil skleněnou výplň v levé zadní části u vozidla Hyundai Santa Fe, které stálo zaparkované před rodinným domem. Pachatel z vozidla následně vzniklým otvorem odcizil 2 kusy notebooků, 3 kusy mobilních telefonů zn. Nokia a dále dvě peněženky s doklady a finanční hotovostí, včetně dvou platebních karet. Celkově tedy třiatřicetiletému majiteli z Mělnicka vozidla způsobil škodu ve výši přesahující 55.000,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení Mělník případ šetří jako podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci, za které hrozí trest odnětí svobody v rozmezí jednoho roku až pěti let.

Dále policisté by chtěli požádat veřejnost, aby věnovala více pozornosti svým věcem. Ve vozidlech nenechávat žádné cenné věci tj. mobily peníze, šperky, klíče, notebooky, ale i navigace a další. Ale nejedná se jenom o tyto věci. Mnohdy Vám zloděj způsobí ještě větší škodu na vozidle, než na odcizených věcech. Proto ve vozidle nenechávejte žádné věci, byť se vzdalujte jen na okamžik. I ten stačí na to, aby Vám zloděj Vašeho plechového miláčka „vybílil“.  Zpravodajství