Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Léto plné zábavy! Zažijte ho i Vy!

PLACENÁ INZERCE

Když se řekne léto, každému z nás se vybaví letní prázdniny. Všichni jsme byli, nebo jsme školou povinní, a proto není třeba popisovat euforii před příchodem prázdnin. Děti se těší a dospělí plánují dovolené.

Přesto však do samotných prázdnin ještě nějaký ten týden zbývá. Tak si ho pojďme zpříjemnit.Letos poprvé hotel Ludmila připravil žhavou letní nabídku, která zkrátí oné čekání na „válečku“ u vody. 

Léto je doba oslav, grilování, zábavy a odpočinku. Přestože pracovní nasazení někdy nedovolí delší dovolenou, tak i volné odpoledne lze strávit příjemným způsobem. Představte si, jak si vychutnáváte ledově vychlazený koktejl na slunné terase. Děti si hrají v dětském koutku, zatímco vy si užíváte odpolední kávičky s lahodným dezertem.

A to není vše! Skvělé oslavy narozenin a jiné párty báječně dokreslí rožnění pašíka, grilování nebo jen posezení u ohýnku. Uspořádejte oslavu se vším všudy! Využijte skvělých slev bowlingu, nebo uspořádejte turnaj v šipkách, minigolfu, fotbálku. Bujarou náladu jistě podpoří také pravidelné denní HAPPY HOURS.

 

Blíží se i termín, kdy se dojednávají firemní večírky a jiné taškařice. Dvě restaurace (s kapacitou 150 + 80 míst), dva salonky (80+40 nebo spojený jeden se 140 místy) a celkem tři parkety nabízejí možnost různých kombinací a témat pro malé i větší skupiny.

Zahrajte si tradiční bowling, biliard, stolní fotbálek, šipky, ochutnejte kvalitní vína, objednejte barmanshow. Nebo zkuste spolu s námi netradiční formu večírku. Závody na formulových simulátorech, rodeo býk, casino, zpestřete večírek karikaturistou, vystřihovačem portrétů, zkuste Twingle Tatoo. Ochutnejte nápojové novinky a své chuťové buňky ukojte jedním z mnoha tématických rautů. Jelikož vhodných termínů pro tuto oblíbenou kratochvíli není před vánoci příliš, neváhejte a včas si zarezervujte ten svůj. Připojte se k  zákazníkům, jako jsou Siemens, Vitana, ČSOB, Rigips, Eaton, ČMSS, ČEZ, Čepro, ČNB, ČMOS, Fytoz, GE Money Bank, JVC, Lego, Kooperativa, Mondi, Mountfield, NsP Mělník, Pfizer, Kasten, Šnajdrstavby Měník, Telefonica O2, Thimm Obaly, VZP, Česká pojišťovna, Kooperativa a spousta dalších, kterým moc děkujeme za dosavadní spolupráci a jímž slibujeme, že budeme i nadále pilně pracovat na zvyšování úrovně našich služeb při zachování co nejlepších cen.

 


S námi nemusíte snižovat své nároky, jen náklady.

 

Těšíme se na Vás

Ludmila

Hotel & Bar & Restaurant

www.ludmila.cz

 

 Sponzorované články