Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

1. Půjčovna kol a koloběžek v Mělníku je tu pro Vás

PLACENÁ INZERCE

Nechce se vám trmácet s kolem na dovolenou? Nechcete si kvůli dovolené nebo občasné projížďce kupovat nové kolo? Nemáte dostatek financí na kola pro celou rodinu? Chcete si udělat jen hezký víkend s rodinou po okolí Mělníka na kole? Nemáte kde uschovat kola, která stojí několik tisíc korun a bojíte se, že by Vám je někdo odcizil? Vyražte si s partou přátel na výlet kamkoliv budete chtít. Chcete jen naučit vaše dítě jezdit na kole a nechcete utrácet za malé a později větší kolo?

 

ZAŽIJTE DOBRODRUŽSTVÍ A PŮJČTE SI VŠE U NÁS! 
Neváhejte a vyzkoušejte naše služby, které jsme pro Vás připravily. Projeďte se snámi a poznejte krásné okolí, či přírodu v okolí Mělníka.

Půjčujeme kvalitní trekkingová kola, horská kola, dětská kola, odráždědla, koloběžky jak malé, tak velké a veškeré příslušenství.

 

Půjčujeme kola značek: Olpran, Kellys, Ctm, Author ...
Kolečkové brusle připravujeme!

http://www.pujcovna-melnik.cz/Sponzorované články

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Travicka

1 Jak je to při úrazu na vypůjčeném kole?


Mám teď čerstvou zkušenost s půjčovnou kol Českých drah a byla to hrůza. Za 180Kč/den mi dali kolo, které bylo zaflákané od bahna, přesně jak jim ho někdo přede mnou vrátil, s vyfouklým kolem, k tomu pumpičku, která ale nepasovala na ventilek, při šlapání v tom hrkalo jako kdyby mi měla každou chvilku upadnout šlapka - po stížnosti ho vyměnili za jiné, jen o trochu míň špatné, s kolem do osmičky. 

Předpokládám, že to asi bylo způsobeno tím, že kola u ČD "nikomu nepatří", tedy "z našich peněz to není, tak se o to nebudeme starat". Jinak si neumím vysvětlit, proč to vypadalo, jak to vypadalo. 

A jak jsem tam šlapala po Jižních Čechách na té plečce, napadlo mě, co kdyby mi teď při sešupu ustřelilo kolo (tvar č. 8 a zvuk který vydávalo mi na pocitu bezpečí nepřidal) a já bych se poválela po asfaltu. Dostanu od drah (jiné půjčovny, kde bych si kolo půjčila) peníze, protože to byla jejich vina, že se o kolo nestarali a bylo ve špatném stavu, nebo to je můj problém?

Jinak jak tak na Vaši půjčovnu koukám, předpokládám že servisujete a máte kola v pořádku, a s cenou jen o trochu vyšší, než ty zpropadené dráhy. Asi se u vás před příštím výletem ukážeme Smiling

1.1 byznys s hajtrou


Tak to muselo být zřejmě asi utrpení s takovou plečkou cestovat po vlastech českých.Já osobně bych do takto vizuelně zhumtovaného na pohled krámu asi nešla nebo by mi to museli někam výslovně napsat,že jsem kolo v takovém žalostném stavu už přebrala.To pro případ Vámi zmiňovaného úrazu.Ale nevím jak by to bylo ošetřeno právní cestou a zda by jste si na drahách v případě úrazu něco "vzala".Pak také se může stát i to,že při vrácení kolo od Vás přebere jiný pracovník a vzniklé vady může "hodit" na Vás.Nevím,na jaké "úrovni" výpůjčení kola probíhalo,zda zaplacení zálohy předem + obč.průkaz+ lhůta na vrácení,ale i tak by kolo mělo být funkční a k užitku vypůjčujícího.Oni to na dráze budou asi..."majstři":).

Obrázek uživatele Travicka

1.1.1 Utrpení to nebylo,


Utrpení to nebylo, spíš jsem měla vztek, že jsem si nějak představovala dovolenou a od začátku musí být nějaký problém. Prostě to nechápu, představovala jsem si, že to funguje jako půjčovna lyží - hned po vrácení se servisují a kontrolují, aby byly ready pro dalšího zákazníka. Ne že jak jim je tam jeden opře, tak je druhému půjčí, no.

A ve svátek s batohem na zádech a nějakým plánem trasy, do kterého je už započítáno kolo z půjčovny na nádraží je těžko shánět honem v cizím městě jinou půjčovnu.. No tak zkušenost to byla, no.