Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Žena nerespektovala dopravní značku a nabourala „veterána“Dne 17. července 2011, po čtrnácté hodině, došlo na Mělníku, ulice Mladoboleslavská, k dopravní nehodě mezi osobním automobilem Škoda Felicia combi ( rok výroby 1998), který řídila osmašedesátiletá žena a osobním motorovým vozidlem Škoda Felicia ( rok výroby 1961), který řídil sedmapadesátiletý muž. Spolu s ním jela ve voze o pět let mladší žena.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidička přijížděla ve svém voze po uvedené ulici ve směru od BČS Shell a chtěla pokračovat rovně směrem na Skuhrov. Na křižovatce s ulicí Italskou se pravděpodobně řádně nevěnovala řízení, přehlédla svislou dopravní značku „ Stůj, dej přednost v jízdě“ a vjela do křižovatky právě v okamžiku,  kdy  po hlavní komunikaci zprava přijížděl muž ve felicii. Následoval střet mezi levou přední částí felicie combi a levým bokem „veterána“.

Při nehodě došlo k blíže nezjištěnému zranění spolujezdkyně, za starší felicie, která byla na místě ošetřena lékařem. Na vozidlech byla způsobena škoda ve výši zhruba 30 000,- Kč. Alkohol byl u účastníků vyloučen na místě orientační dechovou zkouškou. Dopravní policisté udělili v rámci šetření věci řidičce blokovou pokutu ve výši 2 500,- Kč.Zpravodajství