Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Revitalizace historického jádra ve Mšeně


Revitalizace historického jádra ve Mšeně
[28.07.2011] 
 

Projekt "Revitalizace historického jádra ve Mšeně", jehož součástí je i I. etapa akce
„II/259 Mšeno, rekonstrukce“, je společnou investiční akcí města Mšena a Středočeského kraje. Obě akce jsou finančně podpořeny z Regionálního operačního programu Střední Čechy. Celková výše investice je 24 mil. Kč.

Souběžná rekonstrukce vodovodních řadů a přípojek je investicí firmy Vodárny Kladno - Mělník, a.s..

Termíny výstavby : 6/2010-5/2011.

Podrobné informace o projektu lze získat z tištěných materiálů, které jsou k dispozici na vývěskách města, v IC a v prostorách úřadu.


V tuto chvíli probíhá I.etapa - rekonstrukce Masarykovy ulice, která potrvá do září t.r., po otevření ulice bude následovat uzavření nám. Míru a části Jatecké ulice a rekonstrukce tohoto prostoru (II. etapa) s výhledem dokončení do konce roku. Na jaře 2012 bude uzavřena a rekonstruována křižovatka Masarykova-Mělnická-Karlova.

Po celou dobu rekonstrukce jsou všechny obchodní provozovny otevřeny. Návštěvníkům města doporučujeme parkovat zejména v bočních ulicích přiléhajících k dotčenému prostoru - v Husově, na parkovišti u zdravotního střediska a v přilehlé ulici.

Po dokončení stavby je v příštím roce předpoklad pokračování akce „II/259 Mšeno, rekonstrukce“ v ulici Boleslavské, opět ve spolupráci výše zmíněných investorů a s dotační podporou z fondů EU.Kultura