Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Bezdomovci obtěžovali na zastávce

Dne 3.8.2011 ve 12:25 hodin bylo strážníkům sděleno, že u zastávky  na sídlišti Pivovar se asi  sedm  bezdomovců  válí  se  po zemi  a  znečišťuje prostor zastávky. Šlo o muže hlídce velmi dobře známé. V přítomnosti strážníků muži znečištěný prostor uklidili a poté místo opustili.                     

Strážníci ženu odvezli do nemocnice

Dne 3.8.2011 ve 14:50 hodin strážníci nalezli v Bezručově ulici ženu, která upadla při tlačení jízdního kola a stěžovala si na bolest nohy. Strážníci nabídli přivolání lékařské pomoci, což žena odmítala, takže nakonec ji do nemocnice odvezli sami. Žena měla zlomenou nohu v nártu. Její jízdní kolo bylo převezeno na služebnu MP, kde si ho později vyzvedl její manžel.

Vyndání stromku z květináče ho stálo 500 korun

Dne 4.8.2011 v 00:58 hodin byli prostřednictvím kamerového systému viděni  tři  mladíci vycházející  z restaurace směrem do ulice Svatováclavská. Zde vzal  jeden  mladík květináč se stromkem, ten z květináče vyndal a postavil na chodník. Při tomto značně znečistil okolí. Strážníci mladíky dostihli na místě, jeden z nich se k přestupku přiznal, dostal blokovou pokutu 500 korun a stromek musel vrátit zpět na místo.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník



Město - z radnice