Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]melnicek.cz
Muzeum M

Dopravní nehoda na MělníkuDne 8. srpna 2011, po šestnácté hodině, došlo na Mělníku k dopravní nehodě mezi osobním automobilem Škoda Felicia, který řídil šestašedesátiletý muž a osobním vozem Škoda Octavia, který řídil dvaadvacetiletý muž. Spolu s ním byl ve voze ještě o šest let starší spolujezdec.

K nehodě došlo tak, že řidič felicie jel se svým vozem ulicí Konečná směrem ke křižovatce s ulicí Kokořínská. Odtud chtěl pokračovat rovně do ulice Dobrovského. Před křižovatkou, na pokyn svislého dopravního značení „ Dej přednost v jízdě“ zastavil a když neviděl žádné vozidlo na hlavní silnici , tak pokračoval v jízdě. Přitom přehlédl vůz Škoda Octavia, který přijížděl ve směru od železničního přejezdu. Následoval střet mezi přední částí felicie a bokem octavie. Po střetu vyjel řidič octavie do protisměru a následně vlevo mimo komunikaci, kde narazil do oplocení pozemku. Poté se vůz převrátil na levý bok.

Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Na vozidlech a oplocení byla způsobena škoda ve výši zhruba 200 000,- Kč. Alkohol byl na místě u řidičů vyloučen orientační dechovou zkouškou. Policisté uložili řidiči felicie , jako viníkovi nehody, blokovou pokutu ve výši 2 500,-Kč.Zpravodajství