Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Příčinou nehody byl pravděpodobně mikrospánekDne 9. srpna 2011, po osmnácté hodině, došlo na silnici I. třídy, v katastru obce Býkev, k dopravní nehodě tří motorových vozidel. Osobního vozidla Škoda Felicia, které řídil pětadvacetiletý muž, osobního motorového vozidla Škoda Fabia, které řídila pětačtyřicetiletá žena a motorového vozidla Ford Transit, za jehož volantem se v době střetu nacházel třiadvacetiletý muž.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič felicie jel se svým vozem po uvedené komunikaci ve směru od Mělníka na Slaný. Při průjezdu táhlé pravotočivé zatáčky pravděpodobně na chvíli za volantem usnul, následkem čehož automobil přejel přes dělící čáru do protisměru a zde se následně střetl nejprve s fabií a poté s transitem. Po nehodě skončily felicia a transit mimo komunikaci.

Nehoda se naštěstí obešla bez ztrát na životech a nedošlo ani ke zranění účastníků. Na vozidlech byla způsobena škoda ve výši zhruba 230 000,- Kč. Alkohol byl u účastníků na místě vyloučen provedenou orientační dechovou zkouškou.

Věc nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství