Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Skoro znásilněný muž
Na linku 156 nahlásil muž, že se nachází na vlakovém nádraží v ul. Nádražní, kde se ho pokouší znásilnit žena, která mu již roztrhala košili. Na místě strážníkům 35letý muž z Byšic sdělil, že se nepohodl se svou známou, která mu poté roztrhala košili a řekla mu, že si roztrhá tričko a svede na něj, že ji chtěl znásilnit. Na místě se nacházela celá skupina dalších osob a při příjezdu hlídky MP již k žádnému protiprávnímu jednání nedocházelo. Jak bylo dále zjištěno, tak konfliktu předcházelo společné popíjení alkoholu v restauračním zařízení. Celou věc si převzala hlídka OO P ČR a po zjištění skutečného stavu věci se
Skupina osob rozešla a hlídky MP a OO PČR místo opustily.

Mělnická občanka odevzdala nalezený mobil
Na služebnu MP Mělník se dostavila paní mělnická občanka, která zde odevzdala nalezený mobilní telefon Sonny Ericson.Bylo zjištěno tel.číslo mobilu a v telefonním seznamu bylo nalezeno spojení na rodinné příslušníky majitele mobil.telefonu, který si brzy pro telefon přišel.

Nalezené doklady
Na služebnu se dostavil pracovník Technických služeb Mělník a odevzdal doklady
nalezené v ul. Na Vyhlídce za kostelem v odpadkovém koši. Jednalo se o občanský průkaz, VISA kartu a technický průkaz od vozidla. Majitel dokladů byl z Mělníka a brzy si pro ně přišel.

Pes ohrožoval děti
Mělnická občanka oznámila, že kolem křižovatky ul.K Přívozu a Přístavní volně pobíhá velký pes (pravděpodobně rasy novofundland a ohrožuje děti. Odchytová služba psa odchytila a umístila do útulku pro opuštěná zvířata.

Kdo podřízl sušák na prádlo?
Na linku 156 nahlásila mělnická občanka, že ji někdo podřízl na zahradě sušák na prádlo. Paní hlídce po příjezdu na místo sdělila, že má podezření na souseda, se kterým má dlouhodobé neshody. V průběhu šetření hlídky se na místo dostavil syn
oznamovatelky, který uvedl, že celou věc vyřeší sám.

Krádež v Kauflandu
V Supermarketu Kaufland zadrželi 28letého muže z Mladé Boleslavi, který chtěl pokladnou bez zaplacení pronést spotřební zboží za 1 431Kč. Muž se ke svému jednání doznal a
s přestupkem souhlasil. Zboží musel vrátit a zaplatit blokovou pokutu 1 000Kč.

Vrak v ulici
Hlídka MP objevila v Čertovské ulici odstavený vrak vozidla zn. Renault 19 modré barvy. Provedeným místním šetřením byl zjištěn majitel vraku a byla mu stanovena lhůta na odstranění do 11.10.2006.

Nebezpečný kanál
V ul. Kokořínská na jedné kanálové vpusti chybělo víko a vzniklo tak nebezpečí úrazu či dopravní nehody. Hlídka MP místo zabezpečila až do příjezdu pracovníků SÚS,
kteří místo označili a zabezpečili.

Rušení nočního klidu
Na linku 156 oznámilo několik občanů, že v ul. Dukelská stojí mládež s auty a pouští hlasitou hudbu, která ruší okolí. Hlídka na místě vše vyřešila domluvou.

František Prachař, zástupce ředitele Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

4 hehe


nakonec koukám policajty obhajujou ti, kteří by je měli nejvíc nesnášet, totiž místní pankáči.. hehe (a to se mi právě líbí, tahle rozmanitost života, kterou nevymyslíš, dokud ji nežiješ)

3 zkuste popřemýšlet...


Koukněte, jaké záležitosti MP řeší... Přijde mi to celkem tragikomické. Hlídá kanál, má sběrnu dokladů, "řeší" ustřiženou šňůru, OBJEVÍ (!) vrak... tak mně napadá, jestli tohle je výčet činnosti MP během řekněme jednoho týdne, tak není co dodat. Je to vůbec potřeba? Nestačila by na těch pár věcí, které se týkají především rvaček atp., kdy jde o život - Policie ČR? Moc se mi činnost MP nelíbí... Zajímal by mně celoroční výkaz jejich činnosti... Např. vůbec sami od sebe nehlídají špatné parkování mimo centrum (sídliště aj.), je-li někde značka zákaz zastavení, a spousta aut tam stojí úplně běžně, MP kolem autem jezdí, ale některé věci hezky přehlíží... prostě se nedivím lidem, a já patřím mezi ně, že MP je divná, až zbytečná a někdy i neschopná instituce a nemám ji rád.

Obrázek uživatele LiPiss

3.3 přijde mi...


to pořád dokola... Když něco dělají, tak lidi řikají, že "buzerujou", když mi "pouze" zachráněj auto tím, že objeví otevřený kanál, nebo že mi vrátí ztracené doklady, tak zase podle Vás "dělají hov*o a my to platíme". Sice jsem byl někdy před sedmi lety strážníky MP nařknut z něčeho, co jsem neudělal a musel jsem před přestupkovou komisi, ale to je dlouho a od té doby se tam doufám něco změnilo. Dneska mi vyhovují, jsem spokojenej. S tím parkováním... pokud to auto parkuje sice na zákazu, ale tak že nepřekáží, taky bych to jako policajt asi taky přehlídl (když to nebude každý den stejný auto). Taky mě párkrát upozorňovali, že nesmim autem stát na náměstí Míru (jako před Hanzem), ale byl jsem tam 5 minut a auto jsem měl naložený nástrojema, bicíma a kombama... a nenechám si to ukrást, že? Přišli, upozornili, já jim vysvětlil situaci a mohli mi dát třeba 2 kila pokutu, ale nedali. A to mi přijde správný... Kdybych tam přijel za hodinu zase, tak je to jasný... napálej mi třeba pětikilo... a to je správný

Prostě jsem chtěl říct, že tu nejsou od toho aby nás prudili za každou blbost, ale aby nám pomáhali...

Hele ono to zní, jako kdybych je kdovíjak miloval, to ne, ale po přečtení příspěvků jsem musel reagovat. Ono totiž když se řekne v Čechách "policajt" tak si každý představí nějakýho Járu dřevěnýho a okamžitě má potřebu dělat z něj debila. A to se mi moc nelíbí.

No nic, přeju příjemný pracovní týden:) 

Obrázek uživatele steny

3.3.2 no parkovat před hanzem,


no parkovat před hanzem, styď se co dyby jim zrovan dovezli pivo a chalani ve vnitř by se ho už nemohli dočkat :) 

---------------------------------------------------------------------- 

Nikdy nebyl dead !!!PUNK´S NOT DEAD!!! a nikdy nebude dead

3.3.1 No, s tím překážením je


No, s tím překážením je to relativní. Nemusí překážet třeba chodcům (ti se autu vždycky nějak vyhnout, nejhůř se projdou po kapotě), nemusí překážet jiným způsobem. Ale značky zákaz zastavení jsou přeci v místech, kde by auta mohla překážet, tudíž tam nemají co dělat. Můžou překážet i v hypotetických situacích, kdy třeba začne hořet a hasiči se musí se svými velkými auty někam dostat (představte si to na kdejakém sídlišti!), to si málokdo uvědomuje, minimálně do té doby, než budou z hořícího okna volat ať jim "nějak" přistaví plošinu. Takže tak nějak jsem to myslel... Nedej bože aby se něco takového něco stalo.

Naopak, myslím si, že když je platíme (a oni i sebe), tak by mohli dělat i víc. A dávat botičky, pořádně a často, pokuty v drsných případech také, hlavně důsledně... O to mi jde. Smlouvání a nějaké kamarádíčkování do bezpečnostních služeb nepatří.

S tvým parkováním - nj, si parkoval na náměstí, tam jsou hned ("i když si někomu nepřekážel, a mohl bys to jako policajt přehlídnout")... Kdybys parkoval někde mimo centrum, tak tam můžeš vyndavat vercajk snad doteď Smiling

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

3.2 policie čr vers. MP


problém je, že PČR je ze své podstaty státní policií, takže má mimo Mělníka na starosti i vesničky okolo (kde obecní strážníky nedržej)..

popravdě je mi příjemnější obecní strážník, který je zaměstnancem města (a lze si na něj v případě nutnosti stěžovat na místě, které vím, kde je), než státní policista, nedotknutelný a v případě nutnosti neexistující.. možná je to subjektivní, ale když se něco děje, tak ve městě spíš vidím městský strážníky, než PČR (možná proto, že už si tu práci efrektivně rozdělili).

a popravdě: kdybych jela autem po Kokořínské v tu chvíli, kdy tam chyběl kanál, tak by mi ta situace nepřipadala jako trivialita, kterou nemusí nikdo řešit (a v tu chvíli je jedno, jak se ten policista jmenuje a kdo ho platí..).

a když máš pocit, že něco nedělají, co by dělat měli, nejjednodušší způsob, jak to zkusit změnit, je napsat Zachovalovi (nebo někomu jinému na radnici) a třeba se něco pohne. 
(popravdě, že někdo blbě parkuje, mnohokrát vidí i PČR a taky nijak nezasáhne, takže to nebude
 tím, že by městští byli laxní, jako spíš tím, že jsou laxní všichni)

nebo jsi snad chtěl říci, že policistů (obecně) je u nás zbytečně moc? (jóó, až budou lidi slušní, ohleduplní a budou dodržovat pravidla společného soužití, tedy zákony, tak policajti nebudou potřeba a nahradíme je domovními důvěrníky.. do té doby jsou "bohužel" nutní)

3.2.1 Policajtů je právě málo


Policajtů je právě málo Sad Pak to taky tak vypadá... Viz doprava na silnicích. K čemu je bodovej systém, když na silnici není vidět policajta... :-/ atd. atd. Klidně i MP by mohlo být více, když nejsou schopni pracovat v současném množství efektivně... (podle mého subjektivního pocitu)

Obrázek uživatele steny

3.2.1.1 čim míň tim líp...


čim míň tim líp... :) 

---------------------------------------------------------------------- 

Nikdy nebyl dead !!!PUNK´S NOT DEAD!!! a nikdy nebude dead

Obrázek uživatele steny

3.1 mp


nemáš pravdu že hlídaj jenom kanály,... věř mi že každej večer vyjížděj ke rvačkám a problémech po barech, hlavně o víkendy... 

---------------------------------------------------------------------- 

Nikdy nebyl dead !!!PUNK´S NOT DEAD!!! a nikdy nebude dead

3.1.1 Nevěřím, že "každej


Nevěřím, že "každej večer vyjížděj ke rvačkám a problémech po barech", věřím spíš že občas o víkendech.

Obrázek uživatele steny

3.1.1.1 hehe dyž myslíš tak mi


hehe dyž myslíš tak mi nevěř Smiling a souhlasim i svostatníma názorama co se tu psali sice benga rád nemam, ale tuhle práci někdo dělat musí dokuď se všichni budou chovat tak jak se chovaj a to bude na 100% furt :) 

---------------------------------------------------------------------- 

Nikdy nebyl dead !!!PUNK´S NOT DEAD!!! a nikdy nebude dead

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

2 LOL


napadá mne ale: kdo takovejhle ZBYTEČNEJ výjezd policie platí?

Obrázek uživatele dusty

2.1 re: LOL


typoval bych to bohužel na daňový poplatníky :/

Obrázek uživatele dusty

1 skoro znásilněný muž


Laughing out loud tak to mě dostalo dokolen Smiling