Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Oživ město křídou!


Akčním dnem města Mělníka bude středa 7. 9. 2011. Vybrané chodníky se změní ve skicák desítek mladých lidí, kteří s křídami a mapami v rukou vyrazí do ulic města a budou tvořit slogany a loga pro pořádající sdružení Tmelník. Autoři nejlepších výtvorů získají nejen uznání, ale také symbolické ceny.
 
„Malovat bude moci každý, kdo přijde mezi 14. a 15. hodinou na zahájení programu v parku na Vrázově vyhlídce, kde dostane křídy, mapu a instrukce. Budeme spolu ten den tvořit slogany či kresbičky oživující naše kroky městem,“ říká Zuzana Dostálová, hlavní organizátorka a dobrovolnice sdružení Tmelník, které v Mělníku a okolí pořádá různorodé akce pro mladé.
 
„Je to jedna z mnoha našich aktivit. Chceme i touto cestou ukázat, že je možné trávit čas smysluplně a aktivně, že mladí mají na Mělníku místo, kde se mohou bavit, sdílet názory na život ve městě a kde jim pomůžeme také s uskutečněním jejich vlastních nápadů,“ shrnuje Dostálová důležité rysy sdružení, které se snaží podporovat tvořivost, rozvoj a otevřené myšlení lidí ve věku zhruba od 15 do 30 let. Tmelník pořádá mimo jiné volnočasové aktivity i vzdělávací kurzy, zajímavé zahraniční akce a podobně, více informací na www.tmelnik.cz.
(tz-tm)


Město

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Škoda...


..že jsem v práci. Surprised)

1 Děti


A menší děti? Budou mít malování křídou jako předtím?