Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Muzeum M

Oživ město křídou!


Akčním dnem města Mělníka bude středa 7. 9. 2011. Vybrané chodníky se změní ve skicák desítek mladých lidí, kteří s křídami a mapami v rukou vyrazí do ulic města a budou tvořit slogany a loga pro pořádající sdružení Tmelník. Autoři nejlepších výtvorů získají nejen uznání, ale také symbolické ceny.
 
„Malovat bude moci každý, kdo přijde mezi 14. a 15. hodinou na zahájení programu v parku na Vrázově vyhlídce, kde dostane křídy, mapu a instrukce. Budeme spolu ten den tvořit slogany či kresbičky oživující naše kroky městem,“ říká Zuzana Dostálová, hlavní organizátorka a dobrovolnice sdružení Tmelník, které v Mělníku a okolí pořádá různorodé akce pro mladé.
 
„Je to jedna z mnoha našich aktivit. Chceme i touto cestou ukázat, že je možné trávit čas smysluplně a aktivně, že mladí mají na Mělníku místo, kde se mohou bavit, sdílet názory na život ve městě a kde jim pomůžeme také s uskutečněním jejich vlastních nápadů,“ shrnuje Dostálová důležité rysy sdružení, které se snaží podporovat tvořivost, rozvoj a otevřené myšlení lidí ve věku zhruba od 15 do 30 let. Tmelník pořádá mimo jiné volnočasové aktivity i vzdělávací kurzy, zajímavé zahraniční akce a podobně, více informací na www.tmelnik.cz.
(tz-tm)


Město

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Škoda...


..že jsem v práci. Surprised)

1 Děti


A menší děti? Budou mít malování křídou jako předtím?