Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

„Test odolnosti 2011“Dne 8. září 2011, se od 08:00 hodin uskuteční v regionu Mělnicka vytrvalostní závod pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Celá akce se uskuteční v malebném prostředí Kokořínského údolí a nese název „ Test odolnosti 2011“. Letošní druhý ročník závodu s sebou přinese změny. Nové úkoly, nová trasa, jiná vzdálenost a další.

Start závodu je v prostoru hájovny Romanov a celková délka trasy je téměř 21 kilometrů. V některých místech je převýšení terénu až o 165 metrů. A nejenom s tímto se budou závodníci potýkat. Na trase je čeká nespočet stanovišť, na kterých musejí splnit řadu různých disciplín. Mnohdy fyzicky i psychicky náročných. Konec celého závodu je u rybníka Harasov, kde vítězům bude předán putovní pohár ředitele krajského ředitelství.

Konání závodu by nebylo možné bez pomoci hasičského záchranného sboru a zdravotníků. Tyto složky poskytnou potřebnou profesionální podporu účastníkům po celou dobu klání.

Tato akce je pro policisty nejen zábavou, ale i velmi dobrým způsobem, jak si v těžkých podmínkách otestovat své schopnosti, vědomosti a fyzickou připravenost.Zpravodajství