Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

„Zebra se za tebe nerozhlédne“


Dne 6. září 2011 se uskutečnilo na Mělnicku další pokračování výše jmenované preventivně bezpečnostní akce celorepublikového rozsahu. Akce je zaměřena na nejmenší školáčky, kteří právě v září poprvé zamířili do školních lavic. Na těchto cestách za novými poznatky a zážitky se musí vypořádat i s nejedním novým úkolem. Mezi ně bezesporu patří i bezpečné přecházení přechodů v okolí bydliště a školy.

Policisté z preventivně informační skupiny, územního odboru Policie ČR, Mělník ve spolupráci se svými kolegy z dopravního inspektorátu a obvodního oddělení Policie ČR Kralupy nad Vltavou se nejmenším dětem ze III. ZŠ. Neratovice a ZŠ gen. Klapálka v Kralupech nad Vltavou, v rámci akce snažili poskytnout základní informace, které jim pomohou absolvovat cestu do školy bez problémů a hlavně bez zranění. Zhruba 170 dětí si na obou školách mohlo v praxi vyzkoušet, jak lze silnici bezpečně překonat. Policisté jim ještě předali několik praktických rad a nakonec měly děti možnost se seznámit s policejní technikou.

Akce měla úspěch a policisté doufají, že se zúčastněné děti i jejich spolužáci dostanou do školy vždy včas a v pořádku.Zpravodajství