https://www.traditionrolex.com/7

 Je Sejček mělnický Berlusconi? | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Je Sejček mělnický Berlusconi?

Přišla vám do schránky kandidátka Mělničanů? No tak samozřejmě, že všech 20 000 obyvatel města nejde kandidovat v komunálních volbách, ale jistá nezávislá iniciativa se tak pojmenovala. Krom toho, že jsem si přečetl poměrně tradiční hesla a vize do budoucna, jež můžeme vidět i u jiných iniciativ a stran, mne zaujala jiná věc. Jedním z kandidátů je i pan Sejček, jenž prostřednictvím své firmy SELI provozuje oficiální výlepové plochy na Mělníku. U jedné z nich jsem se první týden v říjnu na chvíli zastavil - na různých místech plochy bylo na lepeno zhruba 6 až 8 kandidátek nebo plakátů s hesly Mělničanů. Neviděl jsem jediný plakát jiné strany nebo iniciativy. A že jich jde letos do voleb nebývale mnoho!
Ještě že nemáme metropolitní televizi, to bychom se asi dočkali věcí. Berlusconi je ukázoval kdysi v Miláně - s televizí začínal své pozvolné ovládnutí Itálie pomocí médií, no. Ale kdo ví, jaké možnosti skrývají výlepové plochy...

Glosa převzata z blogu http://bonduvblog.blogspot.comOstatní

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Hm to je dost zajímavý,


Hm to je dost zajímavý, taky jsem si všimla. Ale ptal ses ho na to nebo zjišťoval si, co na to jiný kandidátky, jestli třeba vůbec nedostaly možnost nebo si to nebyly schopný zařídit atd. To jsem totiž z toho článku nepochopila a označit někoho veřejně za Berlusconiho jen na základě dojmu....no nevim.


https://www.traditionrolex.com/7