Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Mělnické vinobraní 2011O nadcházejícím víkendu se v našem regionu uskuteční tradiční slavnost „ Mělnické vinobraní“. Ve dnech od 16. do 18. srpna 2011 se bude v ulicích města Mělníka pohybovat zvýšený počet policejních hlídek, které budou společně s městskou policií Mělník a organizátory akce dohlížet na klid, pořádek a hladký průběh oslav.

Zvýšená pozornost bude samozřejmě v době sobotního průvodu Karla IV. a při následném ohňostroji. Policisté z Územního odboru Mělník se budou v rámci svých hlídek pohybovat po celém městě, samozřejmě prostory vyhrazené pro samotnou slavnost budou pod drobnějším dohledem. K tomuto by jim měli pomoci i kolegové z jízdní policie z oddělení služební hipologie, Krajského ředitelství správy Středočeského kraje. Na pořádek a klid celé slavnosti budou samozřejmě dohlížet i strážníci Městské policie Mělník a organizátoři akce.

Policisté věří, že se povede počasí a nebude potřeba větších zásahů ze strany Policie ČR při narušování veřejného pořádku.

Občané samozřejmě v případě pomoci se mohou obrátit na tísňovou linku 158 nebo na obvodní oddělení Mělník tel: 974 876 700, či na kteroukoliv policejní hlídku v ulicích města Mělníka.

Policisté Územního odboru Mělník přejí krásné prožití mělnických slavností.Zpravodajství