Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Policisté jsou pachateli na stopěOsmapadesátiletý muž z Mělnicka, oznámil dne 15. září 2011, v odpoledních hodinách, na policejní služebnu ve Mšeně, že mu neznámý pachatel vnikl na pozemek rodinného domu, v katastru obce Velký Újezd, kde měl zaparkované vozidlo Škoda Felicia Van Plus, které poté následně odcizil. Dále majitel zjistil, že pachatel dále ze stodoly, která se nacházela nedaleko domu, odnesl Vari jednotku i s příslušenstvím, bubnovou sekačku Vari, motorovou pilu OleoMac a motorový křovinořez ABG.. Tyto všechny věci pachatel pravděpodobně naložil na přívěsný vozík, který měl majitel taktéž odstavený na pozemku a zapojil ho následně za odcizené vozidlo a z místa s věcmi odjel. Škodu si poškozený muž vyčíslil na částku cca 100.000,- Kč.

Policisté  věc šetří jako podezření z trestných činů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněné užívání cizí věci. Ta tyto skutky hrozí pachateli trest odnětí svobody až na tři léta.

Zároveň žádají veřejnost o případné poznatky, informace k případu, které by pomohli najít odcizené věci nebo zadržet pachatele. Tyto poskytnou na tel.: 974 876 750 (OOP Mšeno).Zpravodajství