Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Pátek 13.10.2006, 17:20 - Hloupý vtip

 Na linku  156 zavolal  muž, který oznámil, že upadl na chodníku, má infarkt a žádá o  pomoc. Sdělil, že jde ul. Pražskou směrem do  města. Hlídka  MP v  dané lokalitě  nikoho nezastihla a jeho mobilní byl telefon  vypnut,  nebylo možno  se s ním  spojit. V  17:25 hodin  opět  volal  s otázkou, kde  strážníci jsou, že se nachází u živnostenské provozovny U  Ještěra. Mobilní telefon opět vypnutý.  V 17:30  hodin hlídka MP na  místě  hovořila s 33letým mužem z Mělníka, který se strážníky takto hloupě žertoval. Muž  byl  upozorněn  na  zneužití  linky  

tísňového volaní. V  17:38 hodin  muž telefonicky sdělil,  že  se hlídce strážníků za své nevhodné chování omlouvá.                                   

 

13.10.2006, 18:38 - Ohořelý okap

Strážníci řešili stížnost, kdy jedna žena pálila trávu a poškodila přitom okap sousedova domu.

Žena skutečně při pálení trávy poškodila barvu na okapu a zplodiny z  pálení   byly  až na  půdě domu.  Věc byla  předána na OO  PČR k dalšímu opatření.

 

13.10.2006, 19:18 - Prasklá voda

Mělnický občan oznámil, že ze Základní umělecké školy proudem vytéká  voda na nám.Palackého. Operátorka MP  vyrozuměla   dispečink vodáren -  pracovníci vodáren  uzavřeli přívod vody v  19:28 hodin. Byl vyrozuměn  ředitel  LŠU, který  se v  19:40 hodin  dostavil na  místo. Hlídka  s panem ředitelem provedla kontrolu školy. Při tomto poškození vodovodního řádu zjištěno nebylo. Aby nedošlo k dalšímu vytékání vody, byla přípojka uzavřena  a  porucha bude opravena v pondělí dne 16.10.2006.     

Neděle 15.10.2006,  2:45 - Poškozené dveře 

Strážníci vyjeli do RIO baru, kde mělo dojít k vykopnutí  skleněné výplně  dveří. Hlídka MP na místě zjistila že došlo k  poškození   dveří  na WC.  Hlídka OO PČR si podezřelého pachatele předvedla na  OO PČR k dalšímu opatření.   

15.10.2006, 14:43 - Motorkáři na náměstí

Na kameře na náměstí Míru byla spatřena kolona motorkářů, kteří vjeli do pěší zóny do ul. 

Svatováclavská. Předáno hlídce MP. Tato v celé věci provedla šetření  a   následně  důsledné opatření. Po projednání přestupkového jednání  hlídka  uvedené motorkáře z místa vykázala.  

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice