Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Kriminalisté obvinili dealeraDvaadvacetiletý muž z Mělnicka si dne 22. září letošního roku osobně převzal usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od jednoho do pěti let nebo trest peněžitý.

Podle zjištění kriminalistů územního odboru Policie ČR Mělník měl obviněný v době od začátku ledna do začátku března letošního roku na různých místech v Mělníku a jeho okolí bez finanční náhrady distribuovat dvaatřicetiletému cizinci marihuanu a to celkem asi v patnácti případech. Dohromady tak odběrateli předal cca 20 gramů uvedené omamné a psychotropní látky.

Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Takze kluk, kterej v


Takze kluk, kterej v predchozim reportu prodaval, je na tom stejne, jako tenhle kluk, kterej daval... Nevyznam se tu uz v nicem... Hlavne honit mlady kluky kvuli marihuane, kdyz jsou mesta plny pernikovejch smazek, Kralupy obzvlast.

Obrázek uživatele steny

1.1 nadávat umí každej,


nadávat umí každej, když víš že kralupy sou plný "perníkovejch smažek" tak stim něco udělej a nebreč tady

1.1.1 Co s tim mam ja delat ty


Co s tim mam ja delat ty chytraku? Nasadit kapucu a postupne jim lamat po nocich hnaty? Prober se prosim te Eye-wink Kdyz uz tu mame tu super policii, tak se ti na nejaky vyfetla vyse*u Eye-wink Taky bych nechtel, aby ses mi treba ty fusoval do prace...

Obrázek uživatele steny

1.1.1.1 no tak se na ně vys*r a


no tak se na ně vys*r a nekritizuj