Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Park Vrázovka jde do finále!


Je to neuvěritelné, ale po téměř třech měsících se neodvratně přiblížil konec celého projektu Park Vrázovka.

Co čítaly tři měsíce našich aktivit?
- 80 dní každodenního provozu celého parku
- 11 hudebních vystoupení
- 10 projekcích českých filmů v letním kině
- 18 pozorování noční oblohy hvězdářským dalekohledem
- 6 farmářských trhů dále trhy bleší, Fler jarmark a kejklířský den
- 26 lektorovaných kroužků pro děti
- dále různá sportovní klání, mnohé besedy, workshopy, setkávání, každotýdenní anglická konverzace a několik zajímavých aktivit z dílny Tmelník
- v neposlední řadě 14 denní sochařské sympósium, které předcházelo otevření celého parku.

Hodně pěkného jsme zažili a pochopili určitá úskalí nových aktivit pořádaných na malém městě. Přesto můžeme již dnes říci, že jsme velice mile překvapeni zájmem místních obyvatel (i turistů) o projekty podobného typu. Mnoho příznivců, které jsme na cestě poznávání města Mělník potkali, nám dalo spoustu energie a podnětů k dalším aktivitám. Budeme doufat, že síly nedojdou ani vám a ani nám a v příštím roce se potkáme při realizaci jiného projektu.

Děkujeme všem, kteří jste nás podpořili!

Touto cestou chceme  - Vás, příznivce Parku Vrázovka - pozvat na poslední akci CLOSING PARTY, kterou zde pořádáme v pátek 30. 9. 2011 od 17:00 do 23:00 hodin.

Od 17 hodin vám bude hrát skvělou reggae music DJ PAPAFREDO společně s přípravou koktejlů barmanským šamanem Davem. Od 20:00 hodin zahraje jedna z nejprogresivnějších českých hudebních skupin v alternativní scéně VLOŽTE KOČKU. Zkreslené housle, live drums, sample sound a vynikající atmosféra vás nenechá chladnými ani 1. října. Na závěr večera vystoupí, nám dobře známa, místní formace BAMBILIONFIRE se svou ohnivou show.


Přijďte se s námi rozloučit s nádherným prostorem nad Vrázovou vyhlídkou a cestou K Mostu. Tento prostor si Váš zájem zaslouží. Ať si kdo chce, co chce říká Mělník je město soutoku Labe s Vltavou a ten je vidět pouze z Vrázovky!

Těsíme se na vás.
Studio Eko -Logika, o. s.
Ondřej Muška a Jiří Procházka

 Město

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Kolik


 

Nevíte náhodou kolik ta sranda město stála?????Já jenom, že u nás je ve vozovce díra 50x50 cm a město prý nemá peníze na opravu. Nechápu priority radnice.

1.1 podívej se na složení


zastupitelstva a pochopíš...