Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Park Vrázovka jde do finále!


Je to neuvěritelné, ale po téměř třech měsících se neodvratně přiblížil konec celého projektu Park Vrázovka.

Co čítaly tři měsíce našich aktivit?
- 80 dní každodenního provozu celého parku
- 11 hudebních vystoupení
- 10 projekcích českých filmů v letním kině
- 18 pozorování noční oblohy hvězdářským dalekohledem
- 6 farmářských trhů dále trhy bleší, Fler jarmark a kejklířský den
- 26 lektorovaných kroužků pro děti
- dále různá sportovní klání, mnohé besedy, workshopy, setkávání, každotýdenní anglická konverzace a několik zajímavých aktivit z dílny Tmelník
- v neposlední řadě 14 denní sochařské sympósium, které předcházelo otevření celého parku.

Hodně pěkného jsme zažili a pochopili určitá úskalí nových aktivit pořádaných na malém městě. Přesto můžeme již dnes říci, že jsme velice mile překvapeni zájmem místních obyvatel (i turistů) o projekty podobného typu. Mnoho příznivců, které jsme na cestě poznávání města Mělník potkali, nám dalo spoustu energie a podnětů k dalším aktivitám. Budeme doufat, že síly nedojdou ani vám a ani nám a v příštím roce se potkáme při realizaci jiného projektu.

Děkujeme všem, kteří jste nás podpořili!

Touto cestou chceme  - Vás, příznivce Parku Vrázovka - pozvat na poslední akci CLOSING PARTY, kterou zde pořádáme v pátek 30. 9. 2011 od 17:00 do 23:00 hodin.

Od 17 hodin vám bude hrát skvělou reggae music DJ PAPAFREDO společně s přípravou koktejlů barmanským šamanem Davem. Od 20:00 hodin zahraje jedna z nejprogresivnějších českých hudebních skupin v alternativní scéně VLOŽTE KOČKU. Zkreslené housle, live drums, sample sound a vynikající atmosféra vás nenechá chladnými ani 1. října. Na závěr večera vystoupí, nám dobře známa, místní formace BAMBILIONFIRE se svou ohnivou show.


Přijďte se s námi rozloučit s nádherným prostorem nad Vrázovou vyhlídkou a cestou K Mostu. Tento prostor si Váš zájem zaslouží. Ať si kdo chce, co chce říká Mělník je město soutoku Labe s Vltavou a ten je vidět pouze z Vrázovky!

Těsíme se na vás.
Studio Eko -Logika, o. s.
Ondřej Muška a Jiří Procházka

 Město

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Kolik


 

Nevíte náhodou kolik ta sranda město stála?????Já jenom, že u nás je ve vozovce díra 50x50 cm a město prý nemá peníze na opravu. Nechápu priority radnice.

1.1 podívej se na složení


zastupitelstva a pochopíš...