Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Muzeum M

Způsobila nehodu pod vlivem alkoholu


   Sedmadvacetiletá žena z Mělnicka přivezla osobním vozidlem Audi A6, dne 13. října 2011, po osmé hodině ranní, své dítko do školského zařízení v Lužci nad Vltavou. Při odjezdu však pravděpodobně řádně nevěnovala pozornost řízení vozu a došlo ke střetu se zaparkovaným automobilem Renault.

    Při nehodě nedošlo ke zranění osob, na vozidlech byla způsobena škoda ve výši zhruba 40 000,-Kč. Vzhledem k tomu, že se účastníci na místě nedohodli na řešení věci cestou euroformuláře a pojišťovny, byla k nehodě přivolána hlídka mělnických dopravních policistů.

   Policisté v rámci šetření nehody podrobili účastníky orientační dechové zkoušce. U řidičky vozu Audi byla zkouška pozitivní a skončila naměřenou hodnotou 1,39 promile alkoholu v dechu. Žena následovala policisty na místní obvodní oddělení Policie ČR a zde si následně převzala sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství