Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Nařízení soudu ženy nerespektovalyHlídka policistů z Lužce nad Vltavou kontrolovala dne 19. října letošního roku, v katastru obce Nová Ves, osobní motorové vozidlo Škoda 105, které řídila třiapadesátiletá žena z Kladenska. Provedenou lustrací bylo zjištěno, že řidička usedla za volant i přesto, že má soudem vysloven platný zákaz řízení motorových vozidel.

Policisté následně ženě sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta.

Téhož dne sdělili policisté z Kralup nad Vltavou podezření ze stejného trestného činu pětatřicetileté ženě z Mělnicka. V polovině července letošního roku byla podezřelé doručena soudní obsílka s výzvou k nástupu trestu odnětí svobody. I přesto, že si žena obsílku osobně převzala, do věznice nenastoupila. Následně bylo po ženě vyhlášeno celostátní pátrání, které policisté odvolali začátkem září 2011, poté co podezřelou zadrželi a dopravili do věznice k výkonu trestu. I v jejím případě hrozí, že si pobyt za mřížemi prodlouží o další tři roky.Zpravodajství