https://www.traditionrolex.com/7

 trampolína GALT | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

trampolína GALT

Prodám trampolínu používaou jedním dítětem,je to dobrá věc.Malý si pěkně zaskákal,je používaná tak pul roku více ne,už ho to nebaví.Používaná od 2,5let, trampolína má dobré madlo,ale to jsme museli ten obalený molitan rozpulit,protože se loupal,ale ničemu to nevadí.

toto jsem zkopírovala z originálu.
Skvělá zábava povzbudí děti ke cvičení a udržení kondičky. Ideální pro mladé "trampolínisty"!

Trampolína má snadno ovládatelné držadlo, které usnadní první skákání. Trampolína je vhodná jak pro domácí tak i venkovní použití, je vyrobena z kvalitního klimaticky odolného materiálu a ocelová konstrukce je potažena lakem.Pro větší bezpečnost je držadlo a kostra trampolíny potaženy měkkým čalouněním, které ochrání děti před propadnutím mezi lanky.Trampolína se snadno složí a může se uschovat pod postel, do skříně či do garáže. Držadlo se odšroubuje a nohy trampolíny se složí.

Velikosti: 86 cm x 86 cm čtvercový rám trampolíny, 82 cm výška k držadlu. Celková váha trampolíny: 7,5 kg. Maximální zátěž 35 kg!!!
VÝROBCE: GALT

 

cena 1.000,-

info cernasimona@email.cz

PřílohaVelikost
DSCF2233.jpg97.92 KB
Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

https://www.traditionrolex.com/7