Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Kotě v motoru
Dne 22.10. ve 14:38 hodin na linku  156 oznámila  žena,  že z  parkujícího  vozidla  v  ul.  Kosmonautů  je  slyšet  mňoukající  kotě. Strážníci na místě zjistili majitele vozidla a nakonec bylo v motoru vozidla nalezeno kotě, které bylo předáno do městského útulku.

Poprali se v půl šesté ráno
Dne 22.10. v 05:35  hodin bylo  operační MP  prostřednictvím  kamerového  systému   zjištěno, že  se v  ul.  Tyršova   perou dva muži. Na místě strážníci zabránili v dalším napadáním se obou mužů. Jeden měl drobnou krvácející oděrku na nose a na čele a druhý   měl utrhané  rukávy u  bundy.  V 05:48 hodin  se na  místo dostavila hlídka OO  PČR,   která si zde celou věc převzala.                                        

Týraní zvířat?
Dne 22.10. v 18:24  hodin oznámila  telefonicky na  linku 156 žena, že na  parkovišti u prodejny  Penny  Market  leží  od včerejšího  dne pravděpodobně  uši od  psa a  obává se,  že zde dochází  k  týraní  zvířat. Strážníci se zkontaktovali s veterinářem, který sdělil, že se jedná o uši králíka. Toto bylo sděleno i oznamovatelce celého případu. V celé věci   probíhá   další  šetření. 

Žena byla zraněná                                 
Dne 22.10. 2011 v 19:36 hodin oznámila na linku 156 žena, že u prodejny tiskovin na nám. Karla IV. leží asi opilá osoba. Strážníci na místě nalezli starší  ženu s krvácivou  ránou  nad  levým  okem  způsobenou   patrně pádem.  Žena  velmi  špatně  komunikovala.  Na místo se dostavila RZS, která ženu převezla do nemocnice.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice