Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Dívka se ztratila při cestě na internát


DÍVKA JIŽ NALEZENA
(    Dobrý den, chtěl bych Vám sdělit, že pohřešovaná osoba byla včera, ve večerních hodinách nalezena v pořádku policisty na Českolipsku. Z tohoto důvodu Policie ČR ruší všechna opatření související s pohřešováním. Děkujeme za spolupráci.)

Policisté pátrají po dívce, která v pondělí 31. října ve tři hodiny odpoledne odjela z Mladé Boleslavi od Bondy centra autobusem do SOU v Liběchově. Měla cestovat s přestupem v Mělníce, ale do učiliště nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Pohřešovaná sedmnáctiletá Adéla Matušková má asi 165 cm vysokou štíhlou postavu, tmavě hnědé rozpuštěné delší vlasy do půli ramen a modré oči. Na sobě měla přiléhavé bleděmodré jeansové kalhoty, sportovní béžovou zimní bundu na zip s červenými obdélníky v podpaží, modrou mikinu bez kapuce a šedé sportovní boty s barevnými tkaničkami. U sebe měla tmavě modrý batoh a v něm tmavě zelenou mikinu s kapucí. Není vyloučeno, že sedmnáctiletá dívka se při cestě ztratila, což se již také v minulosti stalo. 

Jakékoli informace k pohřešované Adéle Matuškové můžete podat na kterémkoli útvaru Policie ČR, nebo přímo na Obvodní oddělení Policie ČR v Mladé Boleslavi, telefon 974 877 522 nebo na linku 158.Zpravodajství