https://www.traditionrolex.com/7

 Palivové dřevo | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Palivové dřevo

Hezký den, stejně tak jako před rokem, tak i letos sháním palivové dřevo. Slyšel jsem, že kvalitní a pěkně připravené ho má jistý pan ing. z Liběchova, když se jede směrem na Štětí. Drahé, ale kvalitní, prodává firma u vlakového nádraží, ale ta cena se nevyplatí. Pak dřevo prodává i pán, co má nalevo firmu, když se jede podél vlečky jakoby směr EVA. Nemáte někdo zkušenosti? Větší množství za menší cenu? Děkuji

Koupím předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Palivové dřevo


Já jsem ten pán z bývalé laminátky v Liběchově - zrovna z ní sundávám krov. Takže jestli chcete dřevo na topení, zavolejte mi na 604 204 821 a domluvíme se. Mám dlouhýho Tranzita, takže ani doprava neni problém.

Obrázek uživatele 603

3.1 . . .dřívka. . .


.. . vidíš kováři , to mne vlastně ani nenapadlo ,spálit ty staré krovky. . .možná si k tobě přijdu zablbnout s motorovou pilou. . .

3.1.1 starý krov


...je na topení něco šílenýho!! Teplo ano, to z toho je ale taky toho prachu a smradu :-/
Už se těším až ty naše krovy projdou komínem.

2 Štípané dřevo


Dneska jsem jela podél kolejí do Velkého Borku a na konci Mělníka kousek před cedulí V.Borek je u jednoho domku reklama,že prodává štípané dřevo.Nevím cenu,ale za zeptání nic nedáte.Když pojedete okolo,je to hned u silnice.Myslím,že se jmenuje Pavel Lang

1 Dřevo


Opravdu nikdo neví? Už jsem začal platit elektřinou a elektroměr se otáčí...

Obrázek uživatele 603

1.1 .. .akát do kamen .


. . . ten má chlapík na Forbíně , což je taková kdysi krásná vila a fabrika laminátka, jestli znáte,mezi Liběchovem a Želízama. . .a je taky na prodej,né ten chlapík, ale ta vila . .ovšem akát hřeje dost a má málo popela, co vím . . 

1.1.1 Velmi vtipné...


Já ale skutečně potřebuji velké množství dřeva za přijatelnou cenu...

1.1.1.1 a


A co vzít pilu a neřezat si dříví v miší uličce,kterou chodíte?třeba by vám někdo z města poděkoval,že pečujete o městský majetek Laughing out loud

1.1.1.1.2 Tak


...Rikitanovi dávám bod za vtipné ,,desatero" a myslím, že v Myší díře je zřejmě například prostor pro veřejně prospěšné práce.

1.1.1.1.1 Velmi vtipné 2


I když tou uličkou jdu 4x denně, tak je to tam samý keř nikoliv pěkné dřevo, to z aprvé. Za druhé je to dřevo mokré a já potřebuji topit hned. Za třetí po pravé straně, když jdete od školky nahoru, je zahrada něčím majetkem, je pod zámkem, pevný plot, takže by to byla krádež. Za čtvrté po levé straně směrem od školky k poště je neskutečný nepořádek a odpadky z nedalekého baru + bordel, co tam nanosili bezdomovci nebo se tam ještě najdou kelímky z nedávného Vinobraní. Za páté nahoře na tom plácku se nesmí parkovat. Pouze pracovníci Úřadu práce. A dole u školky se taktéž nesmí parkovat, to by se asi ředitelce ani panu školníkovi nelíbilo. Za šesté už vidím jak ty klacky tou uličkou snáším nebo vynáším dolů či nahoru. A za sedmé keře slouží jako útočiště ptákům a hlodavcům. Zničil bych jim přirozený ekosyystém. Za osmé bych asi musel mít povolení od úřadu. A myslím si, že bych mohl jmenovat dále... Takže jiný nápad?

1.1.1.1.1.1 pardon


Dneska už mi tak veselé taky nepřijde.Snad jen,že ty keře slouží jako útočiště hlavně dětem z ZŠ které tam chodí kouřit.

Napadlo mě leda zeptat se někde na pile,myslím,že je snad na Vehlovicích.


https://www.traditionrolex.com/7