Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Za neplacení výživného až dvouletý trest    Pětadvacetiletý muž z Bruntálska si v době od začátku září 2009 do začátku listopadu letošního roku řádně neplnil vyživovací povinnost na svou nezletilou dceru, žijící společně s matkou na Mělnicku. Vyživovací povinnost a výše alimentů byla muži stanovena rozsudkem soudu. Za sledované období vznikl jeho nezodpovědným jednáním dluh na neuhrazeném výživném ve výši 52 000,- Kč.

    Dne 1. listopadu 2011 sdělili policisté z obvodního oddělení Policie ČR Mělník uvedené osobě podezření ze spáchání trestného činu zanedbání povinné výživy, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta.

     Stejný postih v současné době hrozí i sedmačtyřicetiletému muži z Mělnicka, který si soudem stanovenou vyživovací povinnost na svou nezletilou dceru neplní od začátku května 2008 do současnosti. V tomto případě vznikl dluh na neuhrazeném výživném ve výši 63 000,- Kč. Tomuto muži sdělili policisté z obvodního oddělení Policie ČR Neratovice podezření z výše uvedeného trestného činu dne 2. listopadu 2011.

    Trestní řízení proti oběma podezřelým je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Jj,naprosto


Jj,naprosto souhlasím,tuto paní znám.. O děti nejevila nikdy zájem. Na prvním místě byli chlapi a diskotéky.. Děti vždy až na poslednim místě..je to smutné,ale je to tak..To je paní Bízková

1 Zajímavé.. chlap


Zajímavé.. chlap nezaplatí a je hned stíhanej.. ale když to samý provede ženská,je to asi něco jinýho a to se neřeší!

Jednu takovou paní znám,paní Bízková z Krop. Vrutice ,sama se s tím tady chlubí , má tři děti, dvě jsou v péči babičky a jedno má u sebe. Šest let,né-li víc má platit na ty dvě děti,nedala doposud ani halíř. Na otázku proč neplatí Vám odpoví,že nemá peníze a že "bejvalej" se o ně postará.. Přitom partnera má,který chodí do práce. Zarážející na tom všem je,že o tom všem sociálka ví !! Celá ta léta.. a nic s tim nedělá!

V podstatě mi do toho nic není,moje děti to nejsou. Ale mrzí mne na tom všem,že chlapi jsou hned stíhaný,ale ženám ,nebo aspoň této paní to prochází několik let.. Nechápu to,asi má na sociálce protekci..

Peníze slečínka nemá,ale denodenně je viděna s cigárem u huby a chlastat umí taky,kort s tim svym..

Taky jsem rozvedenej a mám z manželství dvě děti,jednou jsem nezaplatil a sociálka mě hned naháněla.. To mě na tom všem tak štve.. Jeden musí,druhej ne.. Nebo chlapi musí a ženy ne..

1.2 A proč to nenahlásíte Vy???


.....když o tom tak zasvěceně a fundovaně píšete.Zřejmě jste o situaci v rodině velmi podrobně informován,tak nevidím problém toto zřejmě protiprávní jednání řádně ohlásit a splnit občanskou povinnost (v zájmu dětí které zde litujete).....

1.2.1 To musí rodina..


Nebudu na nikoho podávat trestní oznámení,to by si měla vyřešit rodina,která si pořád stěžuje a brečí! Proč to do teď neudělala,to nevim. Asi je to rodině jedno. Jen se každý diví,že s tím nikdo nic nedělá..

Ano,informován jsem,velmi hodně,paní Bízková nelení a chlubí se s tím na každym rohu..a na vesnici se ví všechno o všech..

1.2.1.1 Ano !!!


Rodina....ta už toto učinila a dávno a stále se to řeší. Nejlepší je tlachat anonymně na netu o někom a být chytrý a ve skutečnosti sám nic neudělá,byť je to jeho povinnost !!! (krytí,neoznámení trestné činnosti = spolupachatelství ) Za další si neuvědomujete to,že když tu tak krásně jmenujete a sám jste schovaný za anonymním jménem,tak ubližujete hlavně těm dětem,jelikož si tyhle stránky může přečíst kdokoliv a následně se dětem posmívat za něco,za co nemůžou.Každá mince má dvě strany...

1.2.1.1.1 Koukám,že Vás se to


Koukám,že Vás se to nějak dotýká... Ale nějak jste to celé nepochopil/a. Ano,jmenoval jsem osobu,chtěl jsem ale nastínit situaci jaká je. A hlavně reagoval jsem na článek. A to že tu píšu anonymně,to tady v podstatě skoro každý.. O této paní a o její situaci ví skoro každy z vesnice,tak že asi jak tu píšete,všichni z vesnice jsme s polupachatelé,protože všichni o tom víme a neudali jsme jí.. Dětí je mi líto,ale myslím,že jim ubližuje maminka svým chováním .. Článek jsem psal hlavně z toho důvodu,že se nám platičům směje vyloženě do ks....u . ŽE MY MUSÍME PLATIT. O to šlo,o nic jiného. V podstatě ať si dělá co chce,ale ať to nevytrubuje do světa a nechlubí se s tím! Měla by být ráda,že teda nemusí, jak ona tvrdí.

Lulu,jestli jsem se Vás nějak dotkl,omlouvám se. Ale jak říkám,byla to reakce na článek.

1.1 ..........chlap


Jesti to nebude tím, že na tu paní ještě nikdo nikdy nepodal tr. oznámení.

1.1.1 Nejspíš to tak


Nejspíš to tak bude. Říkám,mě je to celkem jedno,moje rodina to není. Jen mě zaráží a štve,že tato žena se s tím chlubí.. Vyloženě nám,kteří platit musíme..