Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Opilá žena skončila na záchytce    Mělnický policejní operační důstojník vyslal dne 12. listopadu 2011, krátce po půlnoci, hlídku místního obvodního oddělení, do restauračního zařízení na Mělníku, ulice Plavební. Zde se podle prvotního oznámení občanů měla zdržovat žena, která do podniku dorazila již ve zjevně podroušeném stavu a začala zde slovně napadat a urážet přítomné hosty.

    Po příjezdu na místo policisté ženu skutečně zastihli, vyzvali jí k prokázání totožnosti. Žena jejich výzvu ignorovala a s hlídkou nespolupracovala. Když se minula účinkem i druhá zákonná výzva k prokázání totožnosti, přistoupili policisté k předvedení ženy na policejní služebnu. Při předvedení kladla žena strážcům zákona aktivní odpor a pokusila se z místa utéct. To se jí nepodařilo a policisté po použití donucovacích prostředků, v rámci zákona, ženu nakonec na obvodní oddělení předvedli.

    Zde bylo následně zjištěno, že se jedná o osmadvacetiletou ženu z Táborska, která se v rámci šetření podrobila orientační dechové zkoušce, která skončila pozitivní naměřenou hodnotou 2,57 promile alkoholu v dechu. Poté co policisté ženu ztotožnili, byla převezena na záchytnou protialkoholní stanici.Zpravodajství